Lista ocen Chrysler Voyager IV (89) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GRZEGORZ
Grand Voyager 2.8 CRD 150KM 110kW
WITAM wszystkich, ktorzy maja dylematy odnosnie zakupu samochodu CHRYSLER Grand / Voyager 2.8 CRD. Jezeli zastanawiacie sie, czy go kupic, to zdecydowane NIEEE !!! Kupilem ten samochod kiedy mial 3 lata i przebieg: 50 000 km - po kupnie dokonalem wszystkich napraw i wymian eksploatacyjnych: wszystkie oleje i filtry - wlacznie ze skrzynia automatyczna, plyny, kompletne nowe zawieszenie, nowe felgi i opony, rozrzad - z pompa wody,...
~bob
Minivan 3.3 i V6 174KM 128kW
Po prosu brak słów. Ciągłe problemy z jakimiś duperelami. U mnie po kolei: nie działał tylny spryskiwacz (sam się \"naprawił\"), centralny zamek - działał jak chciał (mechanicy rozkładają ręce), cieknie silnik, drzwi się źle zamykają-od pasażera w miarę dobrze, od kierowcy trzeba trzaskać jak za teściową, zepsuła się ta część, która blokuje tylne drzwi w położeniu otwartym, pokazują się regularnie kody błędów (czasem znikają, czasem nie)....
~Tomek
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Spalił sie taki wyłącznik świateł i dogaszania świateł ale całe szczęście na gwarancji bo koszt 3000 i tarcze sie pokrzywiły przy 15 000 ale trzeba było zapłacić za nowe bo pan powiedział w serwisie że na rozgrznych tarczach jeździliśmy po wodzie i nic go to nie obchodzi że deszcz czasem pada kupiłem nowe a oni je zawieźli do tokarza który wyrył takie rowki w tych tarczach bo powiedzieli że i tak sie znowu pokrzywią i teraz jest spoko
~Tomek
Grand Voyager 3.3 i V6 174KM 128kW
Beznadziejnie (przypominają mi się czasy fiatów i polonezów, nigdy nie było wiadomo czym cię auto dzisiaj zaskoczy) nie wiadomo kiedy nie zadziałają składane lusterka, jedne drzwi elektryczne czasami się nie domykają, drugie nie otwierają, alarm działa kiedy chce, coś trzeszczy w zawieszeniu, coś skrzypi na zakrętach, plastiki zbyt słabe raz otworzysz lub zdejmiesz jakąś osłonę i już uchwyt urwany.
~rogo11
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Najgorszą bolączką tych samochodów i to nie tylko w wersji IV jest zrywanie instalacji elektrycznej, zamykającej boczne drzwi suwane elektrycznie. Naprawiałem zamykanie 2-krotnie w serwisie w Łodzi. Działało 2 miesiące. Później dałem sobie spokój i poprosiłem córki siedzące z tyłu, aby wysilały swoje rączki przy zamykaniu mechanicznym. I było ok.
~Tomasz
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Czeste awarie elektryki Niektore czesci np. Podswietlenie deski rozdzielczej- niedostepne nawet w serwisach- jak mi powiedziano mialy sie nie przepalac. Ciagly problem z tasmami Air Bag - w ciagu roku 5 wizyt w serwisie, za kazdym razem inna poduszka. problemy z klimatyzacja, problemy z szybami- lepiej bylo przednich nie otwierac.
~Zadowolony właściciel auta.
Grand Voyager 2.8 CRD 150KM 110kW
Często przepalają sie żaróweczki w panelu sterowania wentylacją. Oczywiście serwis autoryzowany nie umie wymienić tych żaróweczek tylko cały panel. Przy podstawowej zdolności manualnej domorosły mechanik jest sam w stanie sobie te żaróweczki wymienić. Całkowity koszt = 3 drożdżówki + robocizna własna.
~Bzyk
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
żarówki podświetlenia zrobiłem sam bo w serwisie tylko cały panel do wymiany,kontrolka spryskiwacza siadła zrobione we własnym zakresie (trudny dostęp)ale nie niemozliwy,zamki nie uzywane od nowości teraz nie mogę otwożyc z kluczyka tylko z pilota a bateria nigdy jeszcze nie wymieniana
~Przemek
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Czasem szwankują jakieś złączki i przekaźniki z powodu korozji styków, a wtedy wysiada kilka urządzeń, na logikę ze sobą nie powiązanych. Lepiej jednak wtedy znać jakiegoś magika od elektryki/elektroniki, a nie jechać do serwisu, bo wymieniaja pasjami całe wiązki - bardzo drogie wiązki...
~Marcin
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
jedyne auto ( a mialem ich sporo - nowych) ktore do przebiegu 90000 nie mialo zadnej awarii!! Naprawde dziwia mnie komentarze w programach typu TVN Turbo o rzekomej awaryjnosci modelu. no ale czasami wypowiadaja sie tam ludzie ktorych doswiadczenie okreslam na - no moze pominmy ten temat :)