Lista ocen Chrysler Voyager IV (64) - Ergonomia

Na liście zabraknie 110 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kkk
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Nie jest źle. Co mi przeszkadza? Brak regulacji wysokości fotela kierowcy i pasażera. Zegar umieszczony na wyświetlaczu radia a nie na desce rozdzielczej. Kierunkowskazy i włącznik spryskiwaczy z lewej strony kierownicy w jednej dźwigni. Lepszy rozwiązaniem byłoby też 5 osobnych foteli z tyłu ja np w Sharanie. Daje to większą możliwość konfiguracji.
~świetny samochód
Grand Voyager 3.3 i V6 AWD 174KM 128kW
same plusy, więc wymieniać ich nie będę. jedyny minus jaki zaobserwowałem to mogłaby być łamana klapa tylna (szyba + reszta), bo trzeba mieć duży garaż żeby otworzyć bagażnik. elektryczne drzwi boczne to poezja i komfort użytkowników z dziećmi
~Tomek
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
bez szału ale też bez zbędnych gadżetów klima jest szyby elektryka wszystkie przyciski na miejscu i tempomat na autostrade jak to w amerykańcach.Wystarczy chyba że ktoś jest fanem niebieskich lampeczek i dyndajacych płyt z lusterka
~Krzyś 520i@wp.pl
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
rewelacje , wszystko jest co potrzeba i to na swoim miejscu, szkoda tylko , ze przełączniki do otwierania szyb i centralnego zamka nie mają podświetlenia , ale to kwestia przyzwyczajenia. Nie można mieć wszystkiego
~Jacek
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Bardzo dobra.Niestety trzeba sie przyzwyczaic do tego że odległości do poszczegółnych przycisków sa dośc duże ale przy takich gabarytach pojazdu jest to nieuniknione.Ale wszystko przejrzyste.
~felixwawa
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Myślałem że moje kombi jest duże (passat B5FL). Jak chcesz zobaczyć duży samochód to wsiądź do grand voyagera. Mozna przejść z przednich foteli aż na tył bez przepychania się między pasażerami.
~felixwawa
~bob
Minivan 3.3 i V6 174KM 128kW
Jedynym dziwacznym patentem jest sposób obsługi wycieraczek (ale łatwo się przyzwyczaić). Reszta w normie, nie zaskakuje ani pozytywnie, ani negatywnie.
~rogo11
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Wszystko prawie pod ręka. Jedynie zmieniarka płyt lekko za nisko umiejscowiona. No ale gdzieś trzeba ja umieścić.
~Zadowolony właściciel auta.
Grand Voyager 2.8 CRD 150KM 110kW
Generalnie OK chociaż rozwiązanie z spryskiwaczem szyby przedniej mogło by być lepsze. Do reszty można się przyzwyczaić.