Lista ocen Chrysler Voyager IV (78) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kkk
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Bardzo wygodne fotele z przodu i w środkowym rzędzie. Tylna kanapa tylko z nazwy jest 3 osobowa. Trzem dorosłym będzie trochę ciasno. Mam bliźniaki, przy dwóch fotelikach na tylnej kanapie w środku pomiędzy nimi jest mniej miejsca niż u żony w golfie 5. A mocowanie ifofix na kanapie to totalna porażka. Jest tak umieszczone że trudno zapiąć potem pas i nie zmieści się tam już nawet dziecko. Z drugiej strony na wakacjach jeździłem tym...
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
tu 6 z plusem wszedzie dużo miejsca a i te przejścia środkiem miedzy 2 rzędem foteli jakich nie ma w innych autach moje dzieci nie chcą jeździć niczym innym maja swobode o jakiej w innych autach można pomarzyć .Tu voyager jest nie do pobicia i możliwość szybkiego wyjęcia foteli w kilka sekund robi sie z niego ciężarówka
~On
Grand Voyager 3.3 158KM 116kW
Można w super warunkach siedzieć, leżeć biegać, grać w tenisa, skakać w wzwyż, bawić w chowanego i co kto sobie tam wymyśli. 7 osób podróżuje bez uczucia zmęczenia nawet po przejechaniu 500, 600 km w polskich warunkach drogowych i ok 1000km na niemieckich autostradach.
~bob
Minivan 3.3 i V6 174KM 128kW
Ocena nie może być wyższa bo w drugim rzędzie fotele się nie przesuwają (wersja LX)! Sprawia to, że jeśli przedni fotel odsunięty jest mocno do tyłu to pasażer drugiego rzędu ma naprawdę mało miejsca na nogi. Poza tym minusem - jak to w vanie dużo miejsca.
~GIANNI
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
JEST DUZO PRZESTRZENI Z PRZODU I Z TYLU.WADA JEST ZE W TYM TYPIE CO MAM SIEDZENIA ZA KIEROWCA I PASAZEREM NIE MAJA REGULACJI PRZOD/TYL.WIEC CZASAMI JEST PROBLEM Z OSOBAMI O DLUGICH NOGACH. JAKO KIEROWCA CZUJE SIE REWELACYJNIE SIEDZAC W NIM.
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Z przodu dobrze z tyłu im dalej tym gorzej tylne fotele pojedyncze za kierowcą nie mają regulacji w przud w tył i jak nawet na samym końcu nikt nie siedzi to odsunąć sie nieda a na nogi nie ma dużo miejsca a ztyłu to tylko dzieci i do 6 lat tak ciasno porażka
~Zadowolony właściciel auta.
Grand Voyager 2.8 CRD 150KM 110kW
Bardzo dużo miejsca nawet dla osób wysokich i postawnych. W wersji Stow&Go rewelacyjne rozwiązanie z chowanym w podłogę drugim i trzecim rzędem siedzeń. Autem można przewieźć wewnątrz różne elementy nawet do 3m długości.
~rogo11
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Można by rzec, że dało się wypoczywać w czasie jazdy. Kiedy bylismy wspólnie z rodziną (2+3) na wczasach w hiszpani, to praktycznie nie czułem zmęczenia z jazdy, choć zrobiłem wtedy prawie 7 tys. km.
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
za to go kocha moja żona i dzieciaki można sobie łazić miedzy fotelami i to taki jak by to powiedzieć mięki w środku samochodzik gdzie dzieciaki zdejmują buty lażą sobie po fotelach mają dużo miejsca
~voyagerfan
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Potężny krążownik idealny dla rodzinnych wypadów na wakacje jak i do codziennego użytkowania. Fotele wygodne. Każdy pasażer ma swój własny fotel. Fotele wygodne z podłokietnikami.