Lista ocen Chrysler Voyager IV (63) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 111 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maryan
Grand Voyager 2.8 CRD 150KM 110kW
niestety jest lekko przedrożony.pae tandetnych oszczędności kompromitujących tę markę.np.szmaciane wstawki w welurowych boczkach foteli(to mógł wymyślić tylko jakiś oszczędny idiota!!).przestały być podświetlane wyłączniki świateł i regulacji szyb.to też wymyślił jakiś idiota.no bo jak się ma koszt malych diod do całej wartości pojazdu.niestety nawet w takich firmach zatrudniają niepełnosprawnych umysłowo.pocieszeniem jest to,że w innych...
~kkk
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Nowy jest drogi, używany z pewnego źródła jest bardzo dobrym wyborem tym bardziej że nie trzyma ceny. Jest to prawdziwy rodzinny samochód 7-osobowy. VW Sharan, Citroen c8, czy też Renault Espas są dużo mniejsze, przy komplecie pasażerów praktycznie nie ma już bagażnika. Chryslera można porównywać bardziej do VW Multivana albo Mercedesa Viano i jeden z tych samochodów będzie moim następnym.
~Tomek
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
jak sobie przypomne ile za niego dałem w salonie prawie 10 lat temu a było to ok 140 000 to szlag mnie trafia ale teraz jak ktoś sobie kupi auto za 25 000 z 2002 to naprawde rewelacja.Tylko trzeba kupować od ludzi co jeździli tym autem do pracy a nie w pracy woząc nie wiadomo co bo do tego to auto sie nie nadaje
~Tomek
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
zależy co do czego ja dałem za to auto w 2001 r 150 tyś i wydaje sie to bardzo dużo ale jak na ta chwile pewnie nie kosztowało by wiecej niż 20 tyś co daje super auto za grosze o wyglądzie ponadczasowym bo nawet po tych 12 ltach wyczyszczone czarne na feldze wyglada lepiej niż nowe koreańczyki po 120 tys
~Slawek
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
kupię sobie teraz w USA wersję Limited, nową za połowę ceny wersji Limited nowej w Polsce (co prawda benzynę ,a nie diesel,ale w Polsce już benzyna jest tansza od ropy.ale ptrząc na inne marki w kraju cena w Polsce i tak nie jest zla.
~JACK
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
WERSJA ZE SKÓRĄ I ELEKTRYCZNYMI BOCZNYMI DRZWIAMI , WEBASTO , ZAMONTOWAŁEM KSENONY , ORUROWANY ALE... WIECEJ JUZ TEJ MARKI NIE WYBIORE ZE WZGLĘDU NA AWARYJNOŚĆ I CENY Z KOSMOSU W SERWISIE , JESTEM ZŁY SAM NA SIEBIE :(
~właściciel Grand Voyagera
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Auto za tak wysoką cenę powinno mieć lepszą trwałość i kulturę obsługi. Ceny części oszałamiająco wysokie dyktowane przez firmę MOPAR!!!! lub przez serwis?? Pozytyw: auto naprawdę wygodne do długich podróży. Nic poza tym.
~beatus
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
warto zapłacić żeby wygodnie jeżdzić! wbrew pozorom spalanie jest niewiele większe niż przeciętnej osobówki , a różnica komfortu w porównaniu z moim starym autem ( oplem astrą ) jest ogromna
~Adixon
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Za tą kasę dostajesz auto w skórze z automatyczną klimą, super audio fabryczne ze zmieniarką na 6 CD, ogromny kufer, tempomat itp. W porównaniu np. z VW czy MERCEDESEM wypada super.
~bob
Minivan 3.3 i V6 174KM 128kW
Dużo samochodu za niewielkie pieniądze, ale odradzam wszystkim to auto. Lepiej kupić europejskiego vana albo duże kombi. Jeśli Voyagera-wersję europejską z dieslem.