Lista ocen Chrysler Voyager IV (83) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~felixwawa
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Wentylacja ok, pamietajmy o wymianach filtra powietrza bo inaczej może parować. Co do ogrzewania to mam dogrzewanie wnętrza fabryczne bardzo miła rzecz robi się dość szybko ciepło. Zastanawiam się czy nie założyć jeszcze postojowego, bo mnie troszkę irytuje skrobanie szyb. Hmm ostatnio vebasto chyba trochę nie wyrabia na zewn -25 a w środku nie za ciepło ( w pasku na maxa było gorąco. Zastanawiam się czy nie dołożyć elektrycznego ogrzewacza...
~Rafał z Marek
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Nawiew , ogrzewanie , klimatyzacja bez zastrzeżeń super przełączniki bardzo fajnie zmienia się kierunek nawiewu.Drobne kłopoty z napinaczem paska alternatora przy niskich obrotach stukot , który po dodaniu gazu zanika niestety długo się najeżdzilem zanim ktoś to znalazl.Autoryzowany serwis to normalnie dno dopiero Pan Witek z Marek stary i sprawdzony mechanik podszedl do auta dotknął i przestało, wtedy już wszystko wiedzieliśmy.Super plus dla...
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
lipa palą sie takie bezpiecznik( taka płytka pod nogami pasarzera )i i trzeba wymieniać w serwisie albo zwatować i mieć spokuj przy dwóch ostatnich pozycjach nadmuchu na szybe i szyba i nogi włącza sie klimatyzacja czy chcesz czy nie troche dziwne ale amerykańce tak mają bo pyta łem w serwisie myślałem że sie zepsuł
~Przemek
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Duża przestrzeń wnętrza wymaga zmiany przyzwyczajeń co do ustawiania temperatury i nadmuchu z poprzednich samochodów. Klimatronik jest u mnie tylko dwustrefowy, ale nie jest zły. W zimie bardzo trudno go nagrzać pomimo webasta, poniżej -20 wewnątrz jest po prostu zimno. Może trzeba zasłaniać chłodnicę?
~On
Grand Voyager 3.3 158KM 116kW
Po dodatkowym, samodzielnie zamontowanym odpowietrzniku nagrzewnicy, sauna. Moje auto nie ma nadmuchu na tył, a tam zimą porażka, chłodnia, brrr. Jak będziecie kupować G.V. to KONIECZNIE!!! z nadmuchem na tył. Środkowy rząd zmarznie, a tył zamarznie. Pamiętajcie wasz G.V. ma mieć nadmuch na tył.
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
tu lekki minus bo ogrzewanie nie jest mocna strona tego silnika ale ja na zime zasłaniam całkiem chłodnice i w 5 min od wyjazdu z domu mam ciepełko z nawiewów chociaż tropiki to ot nie są .Na krótkich dystansach nie ma rewelacji ale na dłuższych bez zastrzeżeń
~felixwawa
~auto-wiedza
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
webaso, klimatronik, jasna tapicerka deski, czarne orginalne szyby robia z samochodu ogromny schron przed nagrzewaniem sie w 50 stopniowych upalach. webasto w zime chroni silnik deiesla przed zimnym odpalaniem w b.niskich temperaturach. po 20sek leci cieplo !
~kkk
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Tutaj totalna porażka. W mojej wersji brak nawiewu na tył. W lecie jest tam bardzo gorąco, w zimie można zamarznąć. Z przodu jest bardzo dobrze w środku średnio, jazda w upał albo zimą w ostatnim rzędzie nie należy do przyjemnych.
Grand Voyager 3.3 i V6 174KM 128kW
Mój egzemplarz miał podwójną klimę tylko na przód i były kłopoty ze schłodzeniem lub ogrzaniem tylnego rzędu siedzeń, ale te z oddzielną klimatyzacją na tył są super (wogóle to powinien byś standard w takim aucie).