Lista ocen Chrysler Voyager IV (75) - Widoczność

Na liście zabraknie 99 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~VASYLI
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
WIDOCZNOŚĆ HMMMMMM SUPER SIEDZI SIE WYŻEJ COFAJĄC TAKIM AUTEM Z SZEREGU ZAPARKOWANYCH AUT WIDZĘ CO SIĘ DZIEJE OBOK BO ICH DACHY MAM NA WYSOKOŚCI KLAMKI NIC MI NIE ZASŁANIA NASTĘPNY PLUS TO SAMI TO ZAUWAŻYCIE ŻE WASZA WIDOCZNOŚĆ NIE SKUPIA SIĘ NA AUCIE POPRZEDZAJĄCYM TYLKO WIDZICIE KILKA AUTA DO PRZODU CZYLI MASZ CZAS ABY ZAREAGOWAĆ I NAPEWNO NIE WIEDZIESZ NIKOMU W D....
~Daniel
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Zrozumiałe: ze względu na gabaryty nie można powiedzieć - rewelacja. Ale lusterka w miare duże, ustawiane elektrycznie pomagają w manewrowaniu, parkowaniu. Reszta do opanowania . UWAGA! Liczniki podświetlane tworzywem elektrofluerescencyjnym, po określonym czasie świecenia coraz słabiej podświetlają liczniki i zegary. Tam nie ma żarówek do wymiany!
~Jacek
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Z przodu i na boki bardzo dobra.Siedzisz wysoko i wszystko jest widoczne.Na skrzyzowaniu czekając na światło spoglądasz na tych \"kurdupli\" z typowych osobówek \"z góry\".Nieco gorzej do tyłu.Bardzo dobrym rozwiązaniem jest instalacja czujników parkowania.Niewielki koszt - a jaka wygoda.
~felixwawa
~felixwawa
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Do przodu bosko widać siedzimy wysoko i widzimy innych w mniejszych samochodzikach z góry. Do tyłu już gorzej ostatnio skosił bym faceta w takiej malutkiej maździe cabrio nie było go widać zza tylnej klapy. Doradzam albo kamerkę cofania albo przynajmniej czujniki 100zł nie majątek a ile stresu mniej.
~On
Grand Voyager 3.3 158KM 116kW
Do przodu, rewelacja. Do tyłu potrzeba wprawy lub jak w moim przypadku, zamontować czujniki cofania. Cofam \"na\" lusterkach bocznych, dodatkowo zamontowałem żarówkę sygnałem \"Pi-Pi-Pi\" tak aby piesi mnie zauważyli ;-)
~przemorz@post.pl
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Jak w tego typu aucie można źle widzieć - trzeba być chyba ślepym(z całym szcunkiem dla niewidomych). Siedzisz wysoko, wygodnie i patrzysz na prawie wszystkich z góry:)
~Krzyś 520i@wp.pl
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
do tyłu jest trochę gorzej , jeśli ktoś używa lusterka wewnętrznego. Ja z niego nie korzystam jeżdżę jak \"ciężarówką\" na lusterkach bocznych są rewelacyjne
~Przemek
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Trudno ocenić odległość od zderzaka do przeszkody przy cofaniu, akonstrukcja zderzaka utrudnia zamontowanie czujników cofania. Poza tym doskonale!
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager IV
9,5
13,0
~Tomek
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
tu super siedzisz wysoko wszystko widzisz szyby tylne fabrycznie przyciemnione dzieciaki przy ostrym słońcu sie nie męczą