Lista ocen Chrysler Voyager IV (105)

~Tomek
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Mam ten samochód już ponad 10 lat i nie wiem czy tak dobry egzemplarz trafiłem czy po prostu jest tak dobry. Wymieniłem tarcze klocki rozrząd i filtry.W firmie mamy 20 samochodów nowe Vito T5 i pomimo róznicy wieku Voyek zawsze wygrywa a ma już 250 tys nalatane
3,5
~kkk
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Polecam ten samochód osobom potrzebującym pojazdu dla większej niż 5 pasażerów. Jest to prawdziwy rodzinny samochód 7-osobowy z ogromną przestrzenią. Jest też dobrym wyborem dla potrzebująch dużego bagażnika. Ja jeżdżę z wymontowanymi fotelami ze środkowego rzędu i przesuniętą do przodu kanapą. Łatwiej wymontować fotele, do kanapy potrzeba dwóch osób. Bagażnik w takiej konfiguracji jest ogromny. Wózek dla moich bliźniaków mieści się bez...
3,8
~felixwawa
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Diesel pracuje dość głośno, ale auto jest dobrze wyciszone i ma niezły sprzęt grający więc oceniam go dobrze. NIEdawno go kupiłem więc moge powiedzieć tylko tyle że: - przyśpiesza ok, jak mu się dobrze depnie to zostawia za sobą czarny obłoczek - 140 KM przy masię prawie 2T to trochę mało, ale to auto rodzinne i do takich celów je kupiłem jak ktoś chce wyścigówkę to polecam Pasta 1,8T z czipem, jest czym pojeździć. (Silnik)
3,5
~Daniel
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Szczegółowo opisałem każdy z podzespołów. Masz więcej pytań? Napisz! dharacz@poczta.fm
4,1
~VASYLI
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
REASUMUJĄC MAM 33 LATA I JEST TO MOJE 7 AUTO WCZESNIEJ MIAŁEM C5 , OMEGĘ , MONDEO , LAGUNĘ , RENAULT 19 , FIAT 125... TO NIE WIEM DLACZEGO ODRAZU GO NIE KUPIŁE MOŻE DLATEGO ŻE NIE BYŁO MNIE NA NIEGO STAĆ A MOŻE DLATEGO ŻE WIEM CZEGO OCZEKUJE OD SAMOCHODU NA KONIEC PRAGNĘ DODAĆ ŻE POKUSIŁEM SIE NA KOLEJNĄ WERSJĘ TEGO MODELU I NIE DŁUGO ODBIORĘ NOWY MODEL Z SALONU ŻYCZĘ WAM WSZYSKIM POWODZENIA I SOTKANIA NA DRODZE W SAMOCHODZIE KTÓREGO NIE...
3,2
~Tomek
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Może być ale to był samochód od nowości przezemnie używany i jeżdze nim do pracy nic nie wożąc strach pomyśleć jak by tak dać pracownikom na tydzień
3,4
~felixwawa
~felix
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Bardzo fajny samochód rodzinny i przestronny. Jak przyzwyczaisz się że to nie wyścigówka to jest ok. Ja przesiadłem się w 200konnej bestii i od razu bym go rozwalił podczas wyprzedzania( zapomniałem że prawie 3 tony ( załądowany) nie wyprzedza momentalnie
~Marek
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Duży, wygodny, pomimo lat może się podobać. Po zakupie tego auta poczułem różnicę - samochód a samochód. Nigdy nie sądziłem ze w samochodzie można wygodnie siedzieć, jeść, a nawet się bawić (dzieci). Mam wersję Grand i na wakacje wszystko spakowałem do bagażnika, pod sam dach (mam kratkę) - weszło tyle samo co do focusa kombi a ty jeszcze w kabinie masę miejsca i haczyki na siatki :)
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager IV
9,5
13,0
3,3
~Tomasz
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Ogolnie najwygodniejsze auto jakie mozna kupic na polskie dziury!! Koszt serwisowania to naprawde bolaczka. czeste awarie szczegolnie ukladu elektrycznego. Znajomy takze kupil i tak samo szybko sprzedal jak i ja. Auto bardzo traci na watrosci. Dodam iz auto serwisowane bylo od nowosci.