Lista ocen Chrysler Voyager V Grand Voyager (7) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~~Realista
Grand Voyager 2.8 CRD 150KM 110kW
Ma tylko 4 biegi, dlatego brakuje tej 5-tki ;) ale sam automat przełącza biegi sprawnie, redukuje bardzo szybko, ogólnie bardzo wygodny - wymieniam olej i filtr w skrzyni co ca. 30 tyś. km - koszt 240 zł. - czy się to bardziej opłaca od wymiany sprzęgła, docisku i łożyska potem łapy w manualu... nie wiem, ale nie muszę wciskać tego sprzęgła, człowiek z wiekiem staje się bardzo leniwy - chcę poszaleć wskakuje na KTM\' i w las ;).
~Tomasz
Grand Voyager 2.8 CRD 163KM 120kW
Tu jest pies pogrzebany, każdą skrzynia powyżej 200 tys. czeka obowiązkowa czynność serwisowa. Elektrozawory; 1.800, konwerter + reszta sprzęgieł itp. 5.500 zł. Nie można jeździć powyżej 130 km; wada konstrukcyjna. Większość aut sprzedawanych z usterką skrzyni...
~Krzysztof
Grand Voyager 3.8 V6 193KM 142kW
6 biegów, płynne zmiany, nie zwraca w ogóle uwagi na to, że jest. Trzeba tylko pamiętać o przeglądzie co 60tys. Koszt to około 1tys.
~olo
Grand Voyager 2.8 CRD 150KM 110kW
Automat zmienia biegi w taki sposób, że na dobrą sprawę nie wiem ile ich jest. Kiedyś w necie wyczytałem, że 4 ?
~arson69@arcor.de
Grand Voyager 2.8 CRD 150KM 110kW
Bez wiekszych zastrzerzen choc przy ustawieniu D wkurza troche jak sie jezdzi 70-80km/h...non stop zmienia i skacze biegami
~zawiedziony
Grand Voyager 2.8 CRD 150KM 110kW
na szczescie co do skrzyni nie mam zarzutow
~Adik
Grand Voyager 2.8 CRD 163KM 120kW