Lista ocen Chrysler Voyager V (11) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Harpy
Van 2.8 CRD 150KM 110kW
Czasami zapalała się lampka automatycznej przepustnicy, ale po wgraniu nowego programu do komputera problem sie skończył. Podczas zmiany opon ułamał sie wykonany z \"szajsmetalu\" kominek wentyla i jednocześnie systemu kontroli ciśnienia w ogumieniu.
~~Realista
Grand Voyager 2.8 CRD 150KM 110kW
Objechałem nim raptem kilkadziesiąt tysięcy km i za wcześnie o czymś mówić i poza przeglądem (taniej niż w Toyocie Corolli) i wymianą jednej żarówki mijania - nic ponad planowego nie robiłem - oby tak dalej!
~zawiedziony
Grand Voyager 2.8 CRD 150KM 110kW
3 krotna wymiana akumlatora drogie czesci czesto dostepne tylko w serwisie a do tego serwis(radom) jest fatalny pod kazdym wzgledem pedal hamulca recznego nie zawsze odbija
~Tomasz
Grand Voyager 2.8 CRD 163KM 120kW
Jak wyżej, może drobnych usterek nie ma prawie wcale, czyli niby jest niezawodny, ale te poważniejsze gdzieś kładą się cieniem na mojej opinii.
~arson69@arcor.de
Grand Voyager 2.8 CRD 150KM 110kW
Kupilem go 2 tygodnie temu, na wstepnie mam problemy z odpalaniem,wlasnie serwis musi sobie z tym dac rade no i cos brzeczy pod autem ;)
~Funkykoval
Van 3.8 i V6 218KM 160kW
poki co nic ale mam wrazenie, ze niektore plastiki nie sa spasowana idealnie i zaraz odpadna
~olo
Gumy na drążku stabilizacyjnym. Koszt 35 zł + robocizna 60 zł
~Kargul
Van 3.8 i V6 218KM 160kW
słabo zamocowane osłony plastikowe foteli przednich,oberwały się po miesiącu.
~Krzysztof
Grand Voyager 3.8 V6 193KM 142kW
U mnie nic przez 2 lata się nie popsuło
~Adik
Grand Voyager 2.8 CRD 163KM 120kW
Czasem coś tam trzeba wymienić