Lista ocen Citroen AX (165) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 222 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kazelot
Hatchback 1.0 50KM 37kW
jeżdżę nim 1,5 roku- 30kkm, zacięte podnośniki szyb tylnych, uszkodzony regulator wysokości świateł, klekocząca obudowa kolumny kierownicy, spalone oba (niezależnie od siebie) silniczki spryskiwaczów, blokada zamków drzwi(nie mogłem wejść do auta!) z powodu zwarcia w sterowniku centralki(deszcz popadał), wymiana jakichś 2 pierdółek w wahaczu przednim prawie 200zł, nieszczelności silnika i skrzyni
~olineo2@wp.pl
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
mam go już ponad 4lata, polecam mgo tym którzy chcą ekonomicznie jeżdzić, autko pije od 3,5-5,5 czego tylko sie złapie(słonecznikowy, lub orężadka) nie mam z nim problemów, poza tylnią belką(łożyska co 60tyś. do wymiany) nikt się za nim nie oglada wiec można spokonie iść do marketu, a on i tak będzie stał na parkingu, w przeciwiństwie do(audi, vw, merca itp.) polecam
~panczo
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Nie kupuje się aut na F:fiata, forda i francuskich ;] jest trochę usterek drobnych ale uciążliwych. Najbardziej denerwujący jest fotel kierowcy. Odkręciła się jedna śruba i od strony kierocnicy fotel nie jest przykręcony. Aby ponownie zamocować tą jedną nieszczęsną śrubkę należy wyciągać całą podłogową wykładzinę w aucie. Odpuściłem sobie...
~vonAue
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Tak jak wspomniałem przez 10 tysięcy przebiegu jedyne co musiałem robić to raz wymieniłem świece żarowe. Dałbym 5 gwiazdek, gdyby nie kiepska jakość wykonania wszelkich plastików - rozpadające się klamki czy gałka biegów, która rozpadła mi się w rękach oraz drobne problemy z elektryką.
~dolarhyde
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
zamki, zacinające się drzwi z tyłu, trzaski plastików i \"świerszcze\", pasy bezpieczeństwa które nie powracają do piewotnego ułożenia potem trudno otworzyć drzwi, przestała świecić kontrolka świateł drogowych, przepalające się żarówki z tyłu, szybko rozregulowujące się światła z przodu (ustawienie).
~Rychu_poz
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
Zdarzaja sie, auto ma 14 lat. Z powazniejszych to zapowietrzanie sie ukladu hamulcowego, problemy z zamkami, stacyjka do wymiany. No i te francuskie 5 katne srubki... i ciezko sie dostac do zarowek deski rozdzielczej, nie pala sie juz od 3 lat bo nie wiem jak tam dojsc:)
~kopiki
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Jak na auto prawie 12 letnie całkiem przyzwoicie. Na razie miełem drobne problemy z układem elektrycznym (przerywacz kierunkowskazów i włącznik światła wstecznego). Trochę wkurza mnie kolumna kierownicza (luzy - jak nie trzymam kierownicy to wpada w drgania i cholernie hałasuje).
~Siver
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Drobnych awarii trochę było: żaróweczki deski rozdzielczej (koszt parę złotych, robota na pół dnia:/), popękane gumowe osłony przegubów (mnóstwo roboty, aby je wymienić trzeba było wykręcić półosie...), ogrzewanie tylnej szyby. To wszystko w ciągu roku!
~Gerwazy z Tarnowa
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Z czasem zaczęły pojawiać się irytujące rzeczy jak np. upalony pod izolacją kabel od alternatora. Jednej zimy miłaem problem z zapalaniem przy -15C, ale okazało się że po prostu miałem wode z baku co skutkowało tym, że lód zatykał smok paliwa.
Dziennik kosztów dla Citroen AX
~Citoen-znienawidzisz kazda droge
Hatchback 1.4 85KM 63kW
Samochod jesgt wyjatkowo awaryjny. Dopiero po kupiniu Citroena masz szanse stac sie mechasnikiem sam.JESLI MARZY CI SIE KARIERA(mechanika) KUP SOBIE CITROENA!!!!! Tu masz szanse w krotkim czasie poznac zlozonosc budowy samochodu!!!!