Lista ocen Citroen AX (145) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 242 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~leon317@wp.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
za 1000zł masz auto gotowe do jazdy. silnik 1.0i 45 km niesie lekkie autko, które nie wymaga duzo miejsca parkingowego. Moim odważyłem sie na 130km\\h. wiecej lepiej nie próbować bo można odfrunąć albo silnik wyskoczy. Na dodatek hamulec jest wspomagany. No nic się nie psuje. Mimo braku wspomagania kierownicy da się lekko kręcić. Miejsca dosyć na podróże do pracy czy posiedzenie w nim po pracy z kolezanką. niestety nie z tyłu i nie obejmiesz....
~Siver
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Obecnie Citroeny AX w benzynie są bardzo tanie, co niestety ma swoje wytłumaczenie -większość ma przebiegi kwalifikujące do remontu silnika, u mnie już przy 200000km silnik wyraźnie tego wymagał. Cała reszta jednak, a zwłaszcza blacha, trzyma się wyśmienicie! Na obecny rok (2010) mogę nadal polecić zakup Citroena AX -tylko raczej diesla i najlepiej z przebiegiem nie przekraczającym 300000, na pewno jest ekonomiczniejszy i ma większą szansę na...
~olineo2@wp.pl
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
mam go już ponad 4lata, polecam mgo tym którzy chcą ekonomicznie jeżdzić, autko pije od 3,5-5,5 czego tylko sie złapie(słonecznikowy, lub orężadka) nie mam z nim problemów, poza tylnią belką(łożyska co 60tyś. do wymiany) nikt się za nim nie oglada wiec można spokonie iść do marketu, a on i tak będzie stał na parkingu, w przeciwiństwie do(audi, vw, merca itp.) polecam
~bob71
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Nic w takiej cenie nie ma tyle miejsca, sprytu i wytrzymałości. Prosta budowa, nieskomplikowana elektronika. Niema się co poważnie popsuć. Gdyby go produkowano kupił bym nowy taki sam. No może nie całkiem, tym razem ogniście czerwony, bo żonka nie lubi zielonego. Jeszcze jedno , autko jest najlepsze dla kawalerów jeśli chodzi o 3D jakim jężdżę.
~wisla.pawel@interia.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Ja swój wiekowy już model (1987), ale w dobrym stanie kupiłem za 1500 zł. Mam go już od dwóch lat i poza naprawami eksploatacyjnymi NIC. Blacha - oprócz wprawek w progach (to wina uszczelek przednich) bardzo przyzwoita. Silnik chodzi dobrze. W samochód nie ładuje się pieniędzy. Dobry samochód, za małe pieniądze.
~zajc
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Wedlug mnie nie ma lepszego auta za te pieniadze! Za pare tysiecy zlotych otrzymujesz auto ekonomiczne, bezawaryjne, dosc pojemne i w miare wygodne jak na swoje wymiary, CC, Tico i inne badziewia nie maja startu! Moj mial 45 tys km podczas zakupu, i jak na razie sluzy mi za ciezarowke do codziennej pracy i nie wymieka!!!
~KRZYSIEK AX FIRST
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
ceny aut uzywanych są naprawde rosądne, AX z silnikem diesla bedzie droższym wydatkiem ale ekonomiczny. Oczywiście AXy benzynowe również są ekonomiczne spalają 5-6L wszystko zalerzy od nogi i załadunku auta. Jakoś wykonania ocenił bym na 3 ale nie jest to samochód reprezentacyjny tylko auto, które każdy może utrzymać
~Adam
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Tani samochód w ekploatacji, idealny do jazdy miejskiej, zmieścvi się wszedzie. Tankowanie to przyjemność , 1000 km na jednym baku to normalka. Ale uwaga na autoryzowane serwisy - nie powiem zdxierają nie tylko za naprawy ale i za części. Szlone róznice w cenach pomiedzy warsztatami. Ale oceniam jako dobry niezawodny samochód.
~dolarhyde
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
małe,tanie w zakupie, drogie w eksploatacji, bardzo niebezpieczne - prawie mnie zabiło razem z głupotą innego kierowcy (cudem przeżyłem wypadek). Jak masz za dużo pieniędzy na wieczne remonty, czasu, nerwów i życie ci człowieku zbrzydło to śmiało kupuj.Szczęść Boże!
~rekinojad@o2.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Za 2 tys. zł kupiłem auto całkiem świeże, ze stosunkowo niewysokim przebiegiem. Drobne pozakupowe naprawy + nowe opony zamknęły się w kwocie 1 tys zł. Aktualnie koszty pochłania tylko paliwo. Uważam, że za tę kwotę jest to doskonała inwestycja.