Lista ocen Citroen AX 1.0 45KM 33kW 1986-1998 (28) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kopiki
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Jak na auto prawie 12 letnie całkiem przyzwoicie. Na razie miełem drobne problemy z układem elektrycznym (przerywacz kierunkowskazów i włącznik światła wstecznego). Trochę wkurza mnie kolumna kierownicza (luzy - jak nie trzymam kierownicy to wpada w drgania i cholernie hałasuje).
~Th_omas@wp.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
drobiazgi - więc to jakas linka z ręcznego, to pompka hamulcowa (uzywana za 30 zł i działa), straszny jest wskaźnik paliwa - oszukuje, kontrolka raz świeci raz nie, zamek w klapie bagażnika - oczywiście wszystko to naprawim sam i małym kosztem
~leon317@wp.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
drobiazgi wynikające z elektryki czyli krótko mówiąć przepalanie żarówek, problem z podświetleniem deski rozdzielczej. tapicerka. fotel sie wytarł i podarł materiał. odpadają elementy tapicerki drzwi. wszystko brzęczy.
~zajc
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Na razie przez poltora roku i 30 tys km wymienilem tylko simmering na polosce i zacial sie zamek od drzwi po stronie kierowcy. Wiec za wszystkie usterki przez ten czas wydalem 300 zlotych. Jak dla mnie ideał!!!
~Gienek
Hatchback 1.0 45KM 33kW
W samochodach z dużymi przebiegami zawsze są jakieś denerwujące drobiazgi do usunięcia. W moim nie pali się podświetlenie tablicy rozdzielczej, od niedawna zaczęło piszczeć wspomaganie hamulców.
~galandt@poczta.fm
Hatchback 1.0 45KM 33kW
w sumie to psuje się uszczelka pod głowicą, sprzęgło, zamek klapy tylnej i wszechobecna rdza w komorze silnika co jest bardzo niebezpieczne
~ramor
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Do drobnych usterek zaliczam naprawę zamka w drzwiach od strony kierowcy i zamka w bagażniku,wymiany żarówek i chyba tyle.koszt zerowy.
~Leonsio
Hatchback 1.0 45KM 33kW
przez 60 000km zawieszenie bez ingerencji a pokrzywiłem na naszych drogach 6 felg!! Łatwe naprawy, całkowicie ocynkowane blachy, zero rdzy
~Wojtas_Z@poczta.fm
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Auto było mocno zniszczone gdy je kupiłem. Zmieniałem prawie całe zawieszenie. Potem już "tylko" regeneracja alternatora i kilka innych naprawa - nie jest źle
~kuba (shoob@go2.pl)
Hatchback 1.0 45KM 33kW
dzisiaj zmienilem zaroweczki w desce, czyli norma, 2 godziny roboty dla poczatkujacego, nic mi sie drobnego nie psuje jesli niegrzebe za duzo