Lista ocen Citroen AX 1.0 45KM 33kW 1986-1998 (34) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Th_omas@wp.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
ekonomia przede wszystkim - autko świetnie oszczędza paliwo - trasa nawet 4,5l miasto max 6!!! poważnie bez zadnej ściemy ;p - - poza tym - olej i filtry to nie az taka tragedia, części - klocki tarcze - kupiłem tanie na znanym serwisie aukcyjnym - polecam, dużo częsci na giełdach zarówno samochodowych jak i internetowych - możesz kupć co chcesz i to za nie dużą kasę - poza tym jedna rzecz mnie wkurzyła - wymiana gumy na przegubie - sama...
~ramor
Hatchback 1.0 45KM 33kW
W mojej cytrynce mam zainstalowany gaz i właściwie tylko na nim jezdże.Zużycie gazu podczas raczej dynamicznej jazdy w mieście to jakieś 8-9l/100km.Na trasie ok.7l/100km przy predkościach 120-130km/h, a przy jeździe spokojnej 90-110km/h jakieś 6l/100km.Zużycia benzyny jeszcze nie sprawdzałem;-)
~pilot
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Na trasach musiałem pędzić więc palił nawet do 11 litrów gazu (większość trasy w nocy przy 130 km/h, a to tylko 4 biegi ma). W mieście palił około 8. Naprawy... by było bezpiecznie każdy drobiazg wymieniałem od razu. Na przejechane 70000 km przeze mnie w ciągu 2 lat wydałem na naprawy w sumie 2000 zł.
~leon317@wp.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
paliwko przy lekkiem nodze wygląda tak że jadąc maksymalnie 70kmh czyli optymalną prędkościa dla tego auto pali ono 4 litry. Przy ciężkiej nodze może dochodzić nawet do 8 litrów w mieście. no trzeba dodać że jeszcze jakiś litr oleju na 30tys.km
~ilcar
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Super! Bardzo ekonomiczny silnik. Nawet ostre zasuwanie po mieście nie wpływa drastycznie na zużycie paliwa. Ja mam ciężką nogę, jeżdżę przede wszystkim właśnie w mieście i spalanie w takich warunkach nie przekracza 7 l/100km.
~Marcin K. - PIŁA
Hatchback 1.0 45KM 33kW
W mieście spala mi ok. 6 literków a na trasie przy "setce" tak4,5 - 4,8 l. A przegłady mam akurat za darmo troszkę niestety ceny podzespołów sa drogie ale za to długo trzymią - np. pół ośka 350zł.
~Gienek
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Zużycie paliwa jest rewelacyjnie bardzo niskie w trasie jak i w mieście. Przeglądy nie drogie. Części oryginalne fabryczne drogie, ale są dobrej jakości zamienniki o wiele tańsze.
~zajc
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Zima w miescie do 7,5 l/100. Latem w miescie ponizej 6l/100. Trasa 100 km/h i schodzi ponizej 5l/100. Poniewaz nie oszczedzam mojego osiolka, to uwazam ten wynik za calkiem dobry.
~kamil@blokowe.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
w czerwcu 2007 byłem nad morzem, dwie dorosłe osoby +dziecko i kuuuupe bagaży.zrobiłem 1050km iwyszedł mi równutkie 5 l./100km.miasto do 7l.
~kostek
Hatchback 1.0 45KM 33kW
4-5 l w trasie to super na dzisiejsza cene paliwa , a na gazie 6-7 litrow na 100 generalnie w trasie na 32 litrach lpg robie 400km