Lista ocen Citroen AX 1.0 45KM 33kW 1986-1998 (34) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Th_omas@wp.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
hmmm - starczło dla mnie miejsca do momentu gdy przybył nowy członek rodziny - nie no ogólnie jako autko rodzinne szczególnie z trzema drzwiami zdecydowanie odpada - fotelik na tylnej kanapie i umieszczanie na nim dziecka to prawdziwa mordęga - raz jechałem nim na wakacje - ja żona teśc teściowa syn i........pies w bagażniku - dla chcącego nic trudnego daliśmy jakoś radę ale nie polecam - wózek w bagazniku sie mieści ale trzeba nabyc wprawy...
~leon317@wp.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
ja mam 174 i moje ustawienie fotela zostawia jeszcze miejsce dla pasażera z tyłu. Po odsunięciu fotela pasażer może sie nawet położyć i spać wygodnie. jednak jazda na tylnym nie należy do przyjemności. bagażnik ok. po złożeniu oparcia i wyciągnięciu półeczki mieści się nawet łózko pietrowe zrób to sam, czy np lodówka. :)
~ilcar
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Jak na tak małe autko jest bardzo dobrze, szczególnie z przodu. Można zupełnie wygodnie podróżować nawet w 4 osoby, ew. w 5. W dodatku, bagażnik jak na ta klasę auta jest bardzo duży a po złożeniu siedzeń mamy małą ciężarówkę.
~zajc
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Jak na takie gabaryty auta, to jest rewelacja! Mam 188 cm wzrostu a jakos sie mieszcze. Do tego calkiem pokazny bagaznik(chyba 270 litrow)pozwala mi wozic calkiem spora ilosc narzedzi do pracy :)
~ramor
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Mam 189 cm wzrostu i na pozycję za kierownicą nie narzekam.Pasażer obok kierowcy tez bez zastrzezeń.Nieco gorzej ma się sprawa z tyłu.Jednak dla dziecka jest wystarczająco.
~kostek
Hatchback 1.0 45KM 33kW
z przodu nawet sporo mijsca nawet dla kogos o wzroście 190cm i 100 kg wagi, zato z tylu troche ciasno gdy fotele sa odsunięte do samego konca
~mithnick24
Hatchback 1.0 45KM 33kW
jak na takie małe autko to jest super tylko pasażerowie z tyło mają prawo narzekać.bagażnik chyba największy w swojej klasie tj.275Litrów
~SebastianXP
Hatchback 1.0 45KM 33kW
no lepiej niz w maluch a takze cinquecento, seicento, a takze o dziwo wiecej miejsca niz w peugeot-cie 106 chociaz to to samo
~czubax
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Zadziwiajaco duzo miejsca jak na tak malutkie autko. Pokonywalem nim dluzsze trasy (ok 400 km) i nie czulem sie zmeczony.
~Wojtas_Z@poczta.fm
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Zadziwiająco dużo :) Jazda w 5 osób też możliwa chociaż 3 dorosłe osoby na tylnej kanapie to ciężka sprawa :)