Lista ocen Citroen AX 1.0 45KM 33kW 1986-1998 (30) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~leon317@wp.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
za 1000zł masz auto gotowe do jazdy. silnik 1.0i 45 km niesie lekkie autko, które nie wymaga duzo miejsca parkingowego. Moim odważyłem sie na 130km\\h. wiecej lepiej nie próbować bo można odfrunąć albo silnik wyskoczy. Na dodatek hamulec jest wspomagany. No nic się nie psuje. Mimo braku wspomagania kierownicy da się lekko kręcić. Miejsca dosyć na podróże do pracy czy posiedzenie w nim po pracy z kolezanką. niestety nie z tyłu i nie obejmiesz....
~wisla.pawel@interia.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Ja swój wiekowy już model (1987), ale w dobrym stanie kupiłem za 1500 zł. Mam go już od dwóch lat i poza naprawami eksploatacyjnymi NIC. Blacha - oprócz wprawek w progach (to wina uszczelek przednich) bardzo przyzwoita. Silnik chodzi dobrze. W samochód nie ładuje się pieniędzy. Dobry samochód, za małe pieniądze.
~zajc
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Wedlug mnie nie ma lepszego auta za te pieniadze! Za pare tysiecy zlotych otrzymujesz auto ekonomiczne, bezawaryjne, dosc pojemne i w miare wygodne jak na swoje wymiary, CC, Tico i inne badziewia nie maja startu! Moj mial 45 tys km podczas zakupu, i jak na razie sluzy mi za ciezarowke do codziennej pracy i nie wymieka!!!
~Gienek
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Samochód można kupić za śmiesznie małe pieniądze. Jak się poszuka, to można kupić zadbany z niewielkim przebiegiem egzemplarz i jeszcze długo pojeździć. Polecam.
~galandt@poczta.fm
Hatchback 1.0 45KM 33kW
a co można kupić za 1300zł?? simsona?? jakiegoś chińskiego skutera co się zaraz popsuje i nigdzie części ?? tutaj przynajmniej nie pada na łeb ;-)
~kostek
Hatchback 1.0 45KM 33kW
mozna kupic za 3000 autko niezle wyposazone z dobrym silnikiem ktory wprawi w osłupienie niejednego posiadacza bmw przy starcie ze skrzyzowania
~Piotrek
Hatchback 1.0 45KM 33kW
są to autka bardzo tanie, części też są tanie i jest ich pod dostatkiem- na tym samym podwoziu i silniku jest peugeot 106 wiec od niego też części podchodzą
~Leonsio
Hatchback 1.0 45KM 33kW
za 3tyś można kupić zadbany egzemplarz, do bardzo taniej jazdy, ja w dwa lata zrobiłem 70 000km nie dało się taniej w dość przyzwoitych warunkach
~ilcar
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Super. Ceny za małe Citroeny są śmiesznie niskie, a w zamian dostajemy świetne, oryginalne i ekonomiczne autko.
~SŁAWEK
Hatchback 1.0 45KM 33kW
ZA NIEDUŻE W SUMIE PIENIĄDZE KUPIŁEM CAŁKIEM PRZYZWOITY EGZEMPLARZ,Z ORGINALNYM PRZEBIEGIEM 119000.