Lista ocen Citroen AX 1.0 45KM 33kW 1986-1998 (31) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Th_omas@wp.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
moja "super szyba" (tu czytaj szyber-dach) daaje radę - nawiewy są ok, lubie, gdy coś we mnie dmucha podcas jazdy - i nawiewy do sie tak ustawic by coś dmuchało ;) - dodatkowo uchylne tylne szyby - latem daje sie przeżyc bez klimy i zimą - szybko sie nagrzewa i nie ma z mrozem problemu - jest ok
~ramor
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Zaimą samochód nagrzewa sie bardzo szybko.doskonałe odparowanie szyb.Po przejechaniu jakichś 3-5 km odczuwalne ciepło z nawiewów.bez klimatyzacji latem nie kest super,ale zimne powietrze dmucha całkiem przyjemnie.
~SebastianXP
Hatchback 1.0 45KM 33kW
smierdzi troche ale to przez to ze nie ma filtra kabiny, w zimie szron od srodka i trzeba skrobac a po za tym cieplutko chociaz szybko stygnie przez slaba izolacje
~galandt@poczta.fm
Hatchback 1.0 45KM 33kW
auto bardzo szybko się nagrzewa. niestety dość często pada łożysko w wiatraku nagrzewnicy. ale łatwo się do niego dostać. znajduje się za schowkiem. można naprawić samodzielnie
~czubax
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Dosyc szybko sie nagrzewa...mialem ostatnio problem z nagrzewnica aly wystarczylo odkrecic 6 srobek, wentylator i smiga jak ta lala:)
~wisla.pawel@interia.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Przeciętnie... częstym problemem z ogrzewaniem są problemy z płynem chłodniczym. Naprawdę wymieniajmy co drugą zimę.
~Michel
Hatchback 1.0 45KM 33kW
b. wydajna. wentylator nagrzewnicy do bani przynajmniej ten co był w moim aucie, wymieniłem na używkę z niemiec i jest super.
~Paweł
Hatchback 1.0 45KM 33kW
To jest jego mocna strona - w zimie nawet jak sa calkiem zamarzniette szyby to po paru minatach mozna jechac !!
~Gienek
Hatchback 1.0 45KM 33kW
W moim autku ogrzewanie jest wyśmienite. Zimą szybko się nagrzewa, a do wentylacji też nie mam zastrzeżeń.
~kostek
Hatchback 1.0 45KM 33kW
wiadomo auto w tych czasach bez klimy nie nadaje sie na stanie w korkach latem, za to zimą bardzo cieplo