Lista ocen Citroen AX 1.0 50KM 37kW 1992-1998 (52)

~rekinojad@o2.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Jestem w szoku, że tak się Francuzom to auto udało. Wcześniej nawet bym nie spojrzał na AX-a na ulicy. Szukałem taniego dupowozu do miasta, kumple doradzili Citroena. Był to bardzo dobry wybór! Taniej i wygodniej się nie da. Porównywalne cenowo Fiaty CC/SC, ewentualnie rdzewiejące Uno to totalne nieporozumienie (wiem, jeździłem tym przez kilka miesięcy).
~AXL
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Auto nie rzuca się w oczy, nie jest na pierwszych miejscach rankingów aut skradzionych. "Mało pali dużo jedzie !" I moim zdaniem bardziej przypomina samochód niż produkty Fiata czy Daewoo w tym segmencie.
~Kermon
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Mam go od 3 miesięcy i przejeżdziłem narazie 7000 km więc o awaryjności nie mogę wiele powiedzieć - narazie nic mi się nie zepsuło i nie zanosi się żeby się miało zepsuć. Parę drobnych mankamentów ma (wkoncu ma 11 lat) ale zalety tego samochodu przeważają nad wadami.
~bob71
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Doskonale. Autko które się z czasem pokocha, jeśli nie kupi się złomu.
~pawelec@busko-zdroj.cjb.net
Hatchback 1.0 50KM 37kW
To auto można polubić, mała żaba, która może cicho i sprawnie poruszać się po ulicach zatłoczonego miasta, nie każąc dużo za to płacić właścicielowi i z drugiej strony agresja tkwiąca w silniku - już nie raz widziałem zdziwione miny ludzi prowadzących duże samochody, kiedy moje autko po prostu okazywało się dynamiczniejsze. 50 KM przy 690 kg samochodu i silniku, który nie boi się wysokich obrotów - można się zdziwić:-) Jednak auto raczej nie...
~Kazelot
Hatchback 1.0 50KM 37kW
mocno, dodam, przeciętnie; na plus idzie ładna deska rozdz. małe wymiary, mała wrażliwość na podmuchy wiatru, dobre światła, zużycie paliwa, nie rdzewieje raczej, na gazie chodzi dobrze, dobrze odpala; na minus awaryjnośc, mała sztywność nadwozia (cienka blacha, oj cienka),
~Michał
Hatchback 1.0 50KM 37kW
wypada duzo lepiej niz fiaty z tamtych lat a jest znacznie tanszy. dostepnosc czesci rowniez wieksza i ceny niskie. pozytywnie zaskoczy nie jednego!KUPUJCIE:)
~Musicofspheres
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Tanie, ekonomiczne i nawet ładne autko służące nie tylko do tanich dojazdów do pracy, ale i nawet na wypad do Zakopanego.
4,1
~sajko@sezam.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Za ta cene samochodu dostajemy super auto do codziennej jazdy. Ja sie nie chce z nim rozstawac. Ostatnio zamontowalem centralny zamek i elektryczne szyby, wiec czuje sie w nim jak w domu. Polecam to autko goraco!
Dziennik kosztów dla Citroen AX 1.0 50KM 37kW
6,3
~tprell@interia.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Fajne, małe, miejskie autko, które równie dobrze radzi sobie w trasie (średnio raz w miesiącu robi trasę po 700-1300 km). Samochodzik wyróżniający się na ulicy - u jednych bydzi dużą sympatię, u innych niechęć. Jako posiadacz jestem z niego bardzo zadowolony.