Lista ocen Citroen AX 1.0 50KM 37kW 1992-1998 (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bob71
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Nic w takiej cenie nie ma tyle miejsca, sprytu i wytrzymałości. Prosta budowa, nieskomplikowana elektronika. Niema się co poważnie popsuć. Gdyby go produkowano kupił bym nowy taki sam. No może nie całkiem, tym razem ogniście czerwony, bo żonka nie lubi zielonego. Jeszcze jedno , autko jest najlepsze dla kawalerów jeśli chodzi o 3D jakim jężdżę.
~rekinojad@o2.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Za 2 tys. zł kupiłem auto całkiem świeże, ze stosunkowo niewysokim przebiegiem. Drobne pozakupowe naprawy + nowe opony zamknęły się w kwocie 1 tys zł. Aktualnie koszty pochłania tylko paliwo. Uważam, że za tę kwotę jest to doskonała inwestycja.
~tprell@interia.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Za tak małe pieniądze nie kupi się innego autka o podobnej ekonomice i tak dużym wnętrzu jak na swoje rozmiary. Jakość pozostawia troszkę do życzenia ale przy tej klasie auta nie można zbyt wiele wymagać.
~Michał
Hatchback 1.0 50KM 37kW
ceny oscyluja w granicach 2000 i latwo znalesc auto od jednego wlasciciela z niewielkim przebiegiem bo kto w niemczech sie czyms takim przemieszcza gdzies dalej?
~Kermon
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Polecam w tej cenie lepszego samochodu NIE da się kupić. wyszło 6500 pln za ten samochód (93 rok) ale Seicento i Cinquecento to kicha w porownaniu z nim:)
~Wojtas
Hatchback 1.0 50KM 37kW
W salonie w 1998 roku kosztował około 30 tyś zł. Moim zdaniem jakość za taką cenę jest dość wysoka. Bije na głowę niektóre nowe auta.
~Musicofspheres
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Bardzo dobra! Chociaż czasami trzeba podejść racjonalnie co do stanu technicznego a ceny jaką woła sprzedający.
~totalControl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
no tutaj się nie płaci \"extra\" za nic ;] teraz takie używane auta są niedrogie i zapewne z niskim przebiegiem... ;]
~Krzysiek
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Nie wiem co ci ludzie w tym pudełku widza. Sam nie wioem co w nim widziałem ale no cóz trzeba sie go jak najszybciej pozbyc
~Polan
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Moze bylem szczesciarzem i trafilem taki model, ale uwazam ze 4500 zł to smieszne pieniadze jakie dalem za tak sprawne auto