Lista ocen Citroen AX 1.0 50KM 37kW 1992-1998 (26) - Widoczność

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Preze$ik
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Tu jest kiepsko chodz Auto jest wygodne i nawet przestronne to tylnia szyba przyprawia mnie o mdlosci w lusterku wstecznym nie widac nic.
~Kazelot
Hatchback 1.0 50KM 37kW
no chyba że szyby zaparują, albo śnieg zapada. Jedynie ta idiotyczna pojedyncza wycieraczka, a właściwie jej położenie - z prawej strony(!)
~rekinojad@o2.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Bezdyskusyjnie doskonała. Kanciaste, drobne, mocno przeszklone nadwozie, wielkie lusterka boczne. Polecam świeżo upieczonym kierowcom.
~Mirosław Majcherczyk
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Minimalnie ograniczona widoczność np. podczas postoju przed światłami, jeśli staniemy zbyt blisko nie widzimy sygnalizacji świetlnej.
~sajko@sezam.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Dosc spore szyby nie ograniczaja widocznosci. Niestety nawiew ja ogranicza - czesto zaparowane szyby, szczegolnie tylne...
~Musicofspheres
Hatchback 1.0 50KM 37kW
W wersji 5-cio drzwiowej widoczność jest wręcz idealna. Lusterka zapewniają duży kąt widzenia.
~pawelec@busko-zdroj.cjb.net
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Jak dla mnie rewelacja, nic dodać, jeździłem innymi małymi samochodami i było gorzej.
~tprell@interia.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Troszkę mały zakres pola widzenia w lusterkach zewnętrznych, poza tym wyśmienicie!
~Kermon
Hatchback 1.0 50KM 37kW
bardzo dobra widoczność we wszystkie strony. Duże lusterka ułatwiają parkowanie.
Dziennik kosztów dla Citroen AX 1.0 50KM 37kW
6,3
~AXL
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Poza lusterkami bocznymi z martwym polem i niską jakością luster reszta jest OK.