Lista ocen Citroen AX 1.1 60KM 44kW 1989-1997 (40) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Siver
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Niestety poważne usterki pod koniec użytkowania zepsuły dobre początkowe wrażenie. Zaczęło się od gaśnięcia przy puszczaniu gazu, początkowo raz na tydzień, a pod koniec raz na skrzyżowanie:( Po wymianie wtrysku za 300 zł z robocizną (bo samego potencjometru przepustnicy i regulatora wolnych obrotów się nie da wymienić w AX-ach z wtryskiem Boscha) przez 2 tyg. było super, aż pewnego dnia nagle przestał odpalać -w warsztacie okazało się, że z...
~gondoljerzy, grzesiek8@yoyo.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Po kupnie przy 58kkm wymiana osłony gumowej przegubu i simeringu półosi w skrzyni. Niedawno wymieniłem osłonę przegubu z przeciwnej strony. Poza tym wycieraczka przednia. I to wszystko.Teraz jest 70kkm. Przed zimą konieczna będzie wymiana akumulatora
~fotomaks@gmail.com
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Dotychczas tylko wymiana uszczelki pod głowicą, ale to podobno częste w AX\'ach. Innym poważnych problemów na razie - odpukać w niemalowane - brak.
~Lehoo
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Zrobiłem tym autem 25000km w ciągu ostatniego roku i ostatnio musiałem zmienić uszczelke pod głowicą. Po za tym nic poważnego sie nie przydażyło.
~panczo
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Belka tylnia i zawieszenie. Nie wytrzymują naszych dróg. Był problem z komputerem sterującym pracą silnika ale wymiana na inną używkę uwolniła od dolegliwości.
~rosol
Hatchback 1.1 60KM 44kW
defekt przepustnicy (spalanie powyżej 10l/100km), przerywanie podczas szybkiego wchodzenia z niskich na wysokie obroty(podczas jazdy)
~prociaszek@wp.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
mam go od roku, jak do tej pory tylko 500zł mnie kosztowały naprawy, a ponad 20tys.km przejechałam, to chyba nie jest jakiś dramat
~laguna5
Hatchback 1.1 60KM 44kW
zgasly swiatla i znikl prad wieczorem na trasie/ moze to wina uruchomionego 10 letniego alarmu/
~TVsky
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Padła pompa paliwa i rozrusznik, na remont czeka zawieszenie, miejscami wyłazi korozja.
~sierżant >>
Hatchback 1.1 60KM 44kW
opróćz wymiany potencjometra przepustnicy i wydmuchanej uszczelki nic sie nie dzieje;))