Lista ocen Citroen AX 1.1 60KM 44kW 1989-1997 (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Siver
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Obecnie Citroeny AX w benzynie są bardzo tanie, co niestety ma swoje wytłumaczenie -większość ma przebiegi kwalifikujące do remontu silnika, u mnie już przy 200000km silnik wyraźnie tego wymagał. Cała reszta jednak, a zwłaszcza blacha, trzyma się wyśmienicie! Na obecny rok (2010) mogę nadal polecić zakup Citroena AX -tylko raczej diesla i najlepiej z przebiegiem nie przekraczającym 300000, na pewno jest ekonomiczniejszy i ma większą szansę na...
~Dariusz_Kuczynski@tenbit.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Auto idealne na jazdy do 100km (dalej to tylko klima, tempomat, skóra, leżąca pozycja i 200KM pod maską) W skrócie AX to: dynamika, ekonomika, bezawaryjność, extra trzyma się drogi i na zakrętach i na drogach (zwłaszcza przy polskich koleinach)
~Lehoo
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Za te pieniądze z tej klasy aut najlepsza oferta, może i są ładniejsze auta, ale ax nadrabia we wszystkich innych kategoriach.
~franc 821
Hatchback 1.1 60KM 44kW
jedno z tańszych aut w swojej klasie, nie odbiegający zbytnio jakością od innych .Napewno nie zamieniłbym się np. na Fiestę czy Uno.
~sergiusz
Hatchback 1.1 60KM 44kW
auto kosztowało mnie 4800 zł (zakup+instalacje LPG+ rejestracja). usterki do dzisiaj to spałona żarówka i nic więcej.
~bioly45@vp.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
bardzo tani samochod warto kupic takie cos jak sie mieszka w miescie wszedzie da sie nim wjechac
~panczo
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Nigdy więcej nei kupię citroena. Sorki ale lubię solidność. Auta hondy to jest to czego chcę.
~mack , gambith@wp.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
w tej chwili wart na rynku kolo 9000pln (rocznik 96) , absolutnie wart tych pieniedzy !
~Patryś
kupiony za 1400zł śmigam 4 lata i nie ma awarii nie wiadomo jak poważnych
~Patryk
Hatchback 1.1 60KM 44kW
super auto nie tylko do miasta na trasie super idzie zgrabne wszędzie wejdzie