Oceny Citroen AX 1.1 60KM 44kW 1989-1997

Citroen AX 1.1 60KM 44kW 1989-1997 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen AX 1.1 60KM 44kW 1989-1997

~Siver
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Mój pierwszy samochód:) Kupiłem z przebiegiem 196000 km, początkowo sprawował się znakomicie, przejechałem nim nawet trasę 550km do Zakopanego i drugie tyle z powrotem absolutnie bezawaryjnie, niestety wkrótce przebieg dał o sobie znać w postaci zużycia oleju, awarii wtrysku i w końcu utraty sprężania w silniku:( Cała reszta samochodu okazała się bardzo trwała, zwłaszcza rewelacyjna blacha! Jak na małe rozmiary kierowca ma w nim sporo miejsca...
3,8
~jaca87@gazeta.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Jak za swoją cenę auto bardzo przyzwoite największe wady to jakoś plastików wykończenie wnętrza i jest zbyt głośno w kabinie. Cenie je za ekonomiczną jazdę oraz niezawodność z częściami nie ma problemu wiele rzeczy można zrobić samemu.
~Tomek_taxi@wp.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Citroen ax jest niczym nie wyróżniającym się, tanim autkiem , które potrafi solidnie przyłożyć 170 km/h i 12 s do setki z silnika 1,1 to dużo. Jeżeli zadbasz o niego odwdzięczy ci się bezawaryjną jazdą oraz niskim zużyciem na paliwo 5 litrów na setke. Dla mnie jest autem doskonałym nigdy go nie sprzedam!!
3,8
~Tomek
Hatchback 1.1 60KM 44kW
ogolnie samochodzik spoko.z uwagi na mala wage dobra dynamika pojazdu.minusy to przede wszystkim wykonczenie w srodku ala duzy fiat polaczony z jakims japoncem czyli duzo trzeszczacych plastikow slabej jakosci i tapicerka na drzwiach typu skaja z duzego fiata
~Grzesiek
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Świetne autko oczywiście jak na produkcje z lat 90-tych. Ocynkowane nadwozie pozbawia nas problemów z rdzą, a co za tym idzie można przymknąć oko na słabsze zawieszenie. Doskonały silnik 1.1 - dynamiczny i oszczędny, a przede wszystkim trwały. To pierwowzór silnika który jest obecnie montowany w najnowszych produkcjach citroena i peugeota.
3,5
~mdziki
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Autko bardzo pozytywne. Znakomite przyspieszenie przy takim małym silniku. Rdza się go nie chwyta. Pozatym głośno w środku, plastiki się trzaskają i ciągle pojawiają się jakieś drobiazgowe usterki - wprawdzie nie ma co się dziwić przy takim przebiegu.
Dziennik kosztów dla Citroen AX 1.1 60KM 44kW
5,6
~sergiusz
Hatchback 1.1 60KM 44kW
nie byłem przekonany co do zakupu tego samochodu (nie wygląda jak AUDI TT), jednak przejechałem nim w pół roku 40000 km ( byłem w hiszpani i zwiedziłem pół polski). cytrynka pracuje także jako auto dostawcze w małej firmie. przez ten czas doszedłem do wnisku takiego, że mam niezawodne, wygodne i ekonomiczne auto za bardzo małe pieniądze.
~Patryś
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Auto super polecam każdemu kto nie ma dużo gotówki i chce mieć ekonomiczne i zrywne autko
3,3
~fotomaks@gmail.com
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Do pracy wozi, na uczelnię dojadę, nawet po za miasto na weekend wyskoczę. Byle nie daleko, bo nigdy nic nie wiadomo.
~CC złom
Hatchback 1.1 60KM 44kW
super auto będę długo śmigał a ci co piszą że golf czy CC jest lepsze to są w wielkim błędzie