Lista ocen Citroen AX 1.5 D 54KM 40kW 1994-1997 (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~olineo2@wp.pl
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
mam go już ponad 4lata, polecam mgo tym którzy chcą ekonomicznie jeżdzić, autko pije od 3,5-5,5 czego tylko sie złapie(słonecznikowy, lub orężadka) nie mam z nim problemów, poza tylnią belką(łożyska co 60tyś. do wymiany) nikt się za nim nie oglada wiec można spokonie iść do marketu, a on i tak będzie stał na parkingu, w przeciwiństwie do(audi, vw, merca itp.) polecam
~Adam
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Tani samochód w ekploatacji, idealny do jazdy miejskiej, zmieścvi się wszedzie. Tankowanie to przyjemność , 1000 km na jednym baku to normalka. Ale uwaga na autoryzowane serwisy - nie powiem zdxierają nie tylko za naprawy ale i za części. Szlone róznice w cenach pomiedzy warsztatami. Ale oceniam jako dobry niezawodny samochód.
~dolarhyde
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
małe,tanie w zakupie, drogie w eksploatacji, bardzo niebezpieczne - prawie mnie zabiło razem z głupotą innego kierowcy (cudem przeżyłem wypadek). Jak masz za dużo pieniędzy na wieczne remonty, czasu, nerwów i życie ci człowieku zbrzydło to śmiało kupuj.Szczęść Boże!
~tomaswrc
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Za 4,5 tys. zł w 2006 roku mogłem kupić golfa II z opłakanym stanie lub poloneza '96/\'97, więc chyba się opłacało. Poza tym malutko palił i nie wydawałem na części.
~kuligosiarz
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Osobiście dałem za samochód 3400 rocznik 1996. Szykuje mi się kolejne kilka tysięcy do wrzucenia w niego, ale żywotność i osiągi silnika są tego warte.
~harcott@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Tani samochód w zakupie i w eksploatacji, silnik niezawodny (z reszą samochodu nieco gorzej). W tej grupie cenowej nie ma sobie równych.
~Paweł P
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Za takie pieniądze nie kupiłbym nic lepszego i fajniejszego. Dawał frajdę z jazdy.
~Rozczarowany :(
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Cena zakupu co prawda niska ale... z nawiązką zostawisz kupę kasy w warsztatach.
~plus84@poczta.onet.pl / tomek
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
co tu gadać wiele następny też będzie AX ale nowszy i też w dieslu
~p_niciak@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Ze względu na klasę samochodu, nawet diesle nie powinny tyle kosztawać.