Lista ocen Citroen AX 1.5 D 54KM 40kW 1994-1997 (29) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomaswrc
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Diesel ma wyciszoną maskę i ścianę grodziową, więc dźwięk silnika nie przeszkadza w jeździe, głośno robi się powyżej 120 km/h lub po otwarciu okien powyżej 80 km/h/. Na gorszych drogach słychać trzeszczące plastiki w tylnej części auta.
~harcott@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Zimą potrafi pokazać co to znaczy Diesel, ale jak się rozgrzeje to do 130km/h jest całkiem przyjemnie i cicho, szybciej można ale kosztem zrezygnowania z rozmowy z towarzyszami podróży.
~vonAue
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
To stary diesel, więc musi być trochę głośno, ale nie ma tragedii. Robiłem nim długie trasy i nie wysiadałem z bolącą głową.
~parapiet
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Umiarkowane. mam diesla i nie narzekam na haas, ma przyjemny warkocik. Przy wyższej pędkości 80-130 nie slychac ze to dizel.
~gorek
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Nie jest to cud techniki (silnik mocno daje o sobie znac zwlaszcza na obrotach jalowych) chociaz przy 100 kmh jest przyjemnie ;)
~plus84@poczta.onet.pl / tomek
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
w środku dość cicho dzwięk silnika nie dokucza - problemem są głośno skrzypiuące plastiki w środku
~cholewka
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
w Polsce OK. Przy większych szybkościach głośnoi, ale diesel i oszczędność lubi prędkości do 120
~fiki
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Dobre przy prędkościach miejskich, przy większych trzeba zamykać szyby i podkręcić radio
~Paweł P
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Jak na silnik diesla nie najgorzej. Dźwięk silnika przyjemny jak kto lubi diesle.
~Gerwazy z Tarnowa
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Nie zapamietałem go ani szczegówlnie dobrze ani szczególnie żle