Lista ocen Citroen Berlingo I (178) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 251 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin WW
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Po obrysie zewnetrznym samochod zajmuje tyle miejsca co stary Golf, a miejsca ma tyle co Espace. Dla kierowcy i pasazerow jest super, nie potrzeba wiecej. Bagaznik jest duzy, ale przy komplecie pasazerow nie jest jakas rewelacja. Dopiero skladaja tylna kanape ma sie duza i bardzo wygodna przestrzen ladunkowa- podloga jest nisko, dach wysoko. Nalezy pamietac jednak ze bagaznik jest dobry do przwozenia rzeczy kwadratowych (pralki, lodowki), a...
~Paweł
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
Samochód w sumie nie ma za dużych wymiarów (poza wysokością), ale ilość miejsca spora (ja mam 195cm i nie narzekam). Mógłby jedynie być nieco szerszy, bo jak siądzie ze mną z przodu mój ojciec, który też mały nie jest, to robi się wąsko hehe. Miejsce na bagaż też super- 650litrów do rolety- a nad nią pewnie jeszcze z 500 i krata, która zabezpieczy żeby nic ci na głowę nie spadło przy hamowaniu
~SERWISANT GA
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
Przód jak już wspomniałem średni ze wskazaniem na przeciętny, miejsca wystarczająco, ale fotele kompletnie nieudane, brak trzymania pod odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa (tam sie fotel wręcz zapada), za to z tyłu miejsca jest pod dostatkiem i na głowy i na nogi pasażerów. Tylna kanapa wygodna, nawet w długich (po kilkaset kliometrów) trasach
~gandalf
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
miejsca dla kierowcy i pasażera wystarczajco duzo. Zabieram 4 dorosłych ludzi i bez problemu sie mieszczą i po przejechaniu 1200km nie wychodza \"połamani\". Wystarczająco duzo miejca nad głową i pod nogami. Pasażerowie z tyłu siedza wyżej niż kierowca i pasażer z przodu i maja doskonała widoczność do przodu.
~Teges
Mikrovan 1.6 HDi 75KM 55kW
Super! Auto jest wysokie, więc nie ma najmniejszych problemów gdy np trzeba na światłach zdjąć kurtkę zimową. Wystarczająco miejsca na nogi z przodu i dużo z tyłu. Do tego drzwi tylne odsuwane - super przy dzieciakach (nigdy nie obstukają twojego lakieru i auta zaparkowanego obok) i przewożeniu pakunków na tylnej kanapie.
~Piotr
Mikrovan 1.6 HDi 90KM 66kW
Jako kierowca mogę powiedzieć, że siedzi się jak w małym busiku, jest wygodnie, podłokietniki, sterowanie radiem przy kierownicy, kierownica obszyta skóra, a co do pasażerów...nikt jeszcze nie narzekał, że jest mu niewygodnie, a wręcz przeciwnie, spotkałem się z miłymi komentarzami :) Jakość plastików mogłaby być lepsza...
~Arturro
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Przestrzeni jest pod dostatkiem. Mając wzrost 185 cm mogłem prawie w całości wyciągnąć ręce do góry. :) Tylna kanapa pomieści 3 osoby (dla każdej są oddzielne pasy). O ile nie są to zawodnicy sumo, będzie im raczej wygodnie. Do bagażnika bez problemu wchodzi w poprzek rower ze zdjętym przednim kołem.
~Bolek B
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
jedyna pozytywna strona tego inowacyjnego francuskiego wynalazku to przestrzen w tym samochodzie jednak wiele do życzenia po stronie foteli ,niewygodnych z ograniczona regulacja po 3-6 godzinnej jeżdziejesteś tak drętwy jak pień drewna na kalahari i tylko chinski masaż może cie uratować
~Leszek
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Tu chyba raczej bez komentarza.Do pełni szczęścia brakuje mi tylko tylnych bocznych drzwi(wersje Multispace od 1999). Z tyłu naprawdę trzy grubasy nie będą miały powodów do narzekań.Tak szerokiej tylnej kanapy jeszcze nie spotkałem.Bagażnik poezja, na wakację biorę co tylko mi sie zachce!!!
~OldYoung
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Pasażerom i kierowcy nic nie brakuje. Szkoda, że nie było wersji MAX. Osobiście uważam, że podłoga w bagażniku mogłaby być ze 20-25 cm dłuższa. Poza tym super. Wchodzi europaleta a na niej nawet beczka 200L się zmieści do środka oczywiście po złożeniu siedzeń ;)