Lista ocen Citroen Berlingo I 1.4 75KM 55kW 1996-2011 (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin WW
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Po obrysie zewnetrznym samochod zajmuje tyle miejsca co stary Golf, a miejsca ma tyle co Espace. Dla kierowcy i pasazerow jest super, nie potrzeba wiecej. Bagaznik jest duzy, ale przy komplecie pasazerow nie jest jakas rewelacja. Dopiero skladaja tylna kanape ma sie duza i bardzo wygodna przestrzen ladunkowa- podloga jest nisko, dach wysoko. Nalezy pamietac jednak ze bagaznik jest dobry do przwozenia rzeczy kwadratowych (pralki, lodowki), a...
~Arturro
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Przestrzeni jest pod dostatkiem. Mając wzrost 185 cm mogłem prawie w całości wyciągnąć ręce do góry. :) Tylna kanapa pomieści 3 osoby (dla każdej są oddzielne pasy). O ile nie są to zawodnicy sumo, będzie im raczej wygodnie. Do bagażnika bez problemu wchodzi w poprzek rower ze zdjętym przednim kołem.
~Bolek B
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
jedyna pozytywna strona tego inowacyjnego francuskiego wynalazku to przestrzen w tym samochodzie jednak wiele do życzenia po stronie foteli ,niewygodnych z ograniczona regulacja po 3-6 godzinnej jeżdziejesteś tak drętwy jak pień drewna na kalahari i tylko chinski masaż może cie uratować
~Leszek
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Tu chyba raczej bez komentarza.Do pełni szczęścia brakuje mi tylko tylnych bocznych drzwi(wersje Multispace od 1999). Z tyłu naprawdę trzy grubasy nie będą miały powodów do narzekań.Tak szerokiej tylnej kanapy jeszcze nie spotkałem.Bagażnik poezja, na wakację biorę co tylko mi sie zachce!!!
~jacekkaczorowski@op.pl
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Przestrzeni dla kierowcy jest dużo ale z tyłu jest więcej miejsca i siedzi się wyżej. Ja mam 185cm wzrostu i dziennie jeżdźę ok 150km jest wygodnie, a nawet można się wyciągnąć do góry;-)
~JS (43lata)
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
trudno byłoby narzekać - może pasażerowie słusznego wzrostu mogą mieć trudność z kolanami na tylnej kanapie - ale powtarzam to nie limuzyna!
~mat
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Bardzo dużo miejsca, z przodu spokojnie mogą jeździć osoby nawet mierzące 2metry, z tyłu 3 dorosłe osoby pojadą
~Zielonogórzan
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Na przestrzeń nie można nażekać, w porownaniu do nowego berlinga przestrzeń za kierownicą jest durzo lepsza w starym
~Sławek
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Przestrzeni jest bardzo dużo dla kierowcy i wszystkich pasażerów, nad głową baaardzo dużo miejsca.
Dziennik kosztów dla Citroen Berlingo I 1.4 75KM 55kW
8,7
~Olek
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
pzród dużo miejsca, tył jeszcze więcej, fenomenalnie dzielone i skałdane tylne siedziska.