Lista ocen Citroen Berlingo I 1.4 75KM 55kW 1996-2011 (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin WW
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Przecietnie, bo Berlingo sa mocno poszukiwane, i nie sa takie tanie. W tej cenie i podobnym roczniku mozna dostac 806 czy Zafire, samochody duzo bardziej komfortowe i nawet ekonomiczniejsze. Jednak Berlingo wygrywa tym ze... nie ma duzo innych podobnych aut, ktore tak dobrze lacza osobowke z dostawczym. Wkurza to ze nie ma wersji ktora miala by wszystkie elementy wyposazenia na raz- jak w czechoslowackiej Skodzie- albo jest airbag a nie ma...
~Furman
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
mnie się udało, kupiłem w salonie w 1999 roku samochód z rocznika 1998, DEALER dał mi w tedy upust za to że gotówka, potem że rocznikowo starszy i w sumie wyszło że mam go za całkiem niezłą cenę. Udał mi się, miałem szczęście, albo to Berlingo to naprawdę jest ewenement w tej klasie
~zagozdzinskijan@wp.pl
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Warto kupic ten pojazd po przebiegu okolo 80.000 tys od pierwszego wlasciciela jako auto osobowe w dotychczasowej eksploatacji jako dostawcze za niewielkie pieniadze bo trzeba w niego duzo doinwestowac jesli brak kompletu wpisow w ksiazsce serwisowej
~MaReK
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Dużo inwestowania w części i naprawy, dużo drobnych usterek, które irytują, chcę sprzedać mój egzemplarz bo mam już tego dość ale żal mi włożonych w niego pieniędzy i sił co jest niewspółmierne do ceny za jaką muszę go sprzedać
~Arturro
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Jak na samochód 13 letni, który miał przejechane 240000 km po naszych pięknych drogach, w środku nic nie skrzypiało ani nie odpadało. Jedynym mankamentem jest to, że samochody z tamtych lat są słabo wyposażone.
~Leszek
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Super autko za rozsądne pieniądze.Mój egzemplarz z 11/1998 kupiłem 02/2001 za cenę 25 000zł. W cenie lakier metalik,bagażnik na narty, alufelgi, zimówki na felgach stalowych.Naprawdę auto warte polecenia.
~jacekkaczorowski@op.pl
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Myślę, że jakość do ceny to rozsądny wybór. Ja bym szukał diesla bo w tej cenie można troszkę starszego znaleźć. Ale zato można go przerobić na gaz i miniwan gotowy.
~mat
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Auto zostało zakupionwe w salonie i takiej ceny za nie bym nie dał obecna cena rynkowa jest przyzwoita i myślę ,że jest to niezły wybór
~DarQ_
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
nie znam obecnej wartości rynkowej jednak sądzę że za tą kasę lepszego dostawczaka nie dostaniecie a przecież to to samo co partner ;)
~JS (43lata)
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Choć moje auto w zakupie było najtańszą wersją w 2005r. , to w przełożeniu na jego jakość i tak za drogie; po prostu MADE IN CHINA