Lista ocen Citroen Berlingo I 1.9 D 68KM 50kW 1996-1999 (22)

~grazlesz
Mikrovan 1.9 D 68KM 50kW
ogólnie jestem zadowolony jak na tą klase pojazdu. Zeby servisy były jeszcze lepiej wyszkolone to było by ok.
3,2
~gg-12908676
Mikrovan 1.9 D 68KM 50kW
Samochód rekompensuje swoje wady jedynie przestronnością i niską ceną zakupu. Ogólnie jeśli ktoś potrzebuje auta na długie i częste wyprawy to stanowczo nie polecam
3,8
~Krzyniu
Mikrovan 1.9 D 68KM 50kW
Silniczek ok. Mało pali, ma dość mocy, zrywny.Zimą raczej niedogrzany. Ale nie ma nic za darmo. W tym modelu b.mały prześwit. Nie można przejechać przez złożoną blokadę, na koleinach porażka. Na pewno nie kupię tak niskiego auta nigdy w życiu!! (Silnik)
3,5
~lucik
Mikrovan 1.9 D 68KM 50kW
hmmm...mam nadzieje na świetlaną przyszłość choć początek nie nastraja optymistycznie....samochód odebrany w salonie i ...źle spasowane uszczelki okien, źle zamocowana centralna konsola, wypadające radio, zacinający sie przycisk podnoszenia szyb...aż strach co sie będzie dalej działo :(
~FHŻ
Mikrovan 1.9 D 68KM 50kW
auto kupione w salonie. Narazie nie mam żadnych zastrzeżeń. Auto bardzo dobrze sprawuje się jako mały dostawczak, a kiedy gdzieś spieszę się to potrafi bardzo plynnie się szybko zebrać.
4,1
~Przemas
Mikrovan 1.9 D 68KM 50kW
Autko, którym jeździ się wyśmienicie, polecam każdemu kto ceni sobie komfort, ale i potrzebuje przestrzeni!
~Piotr Frąszczak
Mikrovan 1.9 D 68KM 50kW
Pakowne, ale zmieści się na wąskich uliczkach w mieście, bardzo wygodne, oszczędne i sympatyczne auto rodzinne
2,8
~jurekr@iq.pl
Mikrovan 1.9 D 68KM 50kW
Dobry dla rodziny ale nie na dłuższe wyjazdy- tylko za miasto. Niby duży a jednak mniej miejsca po złożeniu śiedzeń niżpowinno być. Jak na auto osobowe bardzo głośno słychać silnik w środku Napewno moim następnym autem nie będzie Berlingo
~michalkopyt@wp.pl
Mikrovan 1.9 D 68KM 50kW
dla mnie trudno się przyzwyczaić po jeździe oplem. Bardzo boli mnie noga od pedału gazu. reszta super
~Piotr Frąszczak
Mikrovan 1.9 D 68KM 50kW
Silnik klasa - bardzo dynamiczny i oszczędny, wystarczająco elastyczny i cichy (Silnik)