Lista ocen Citroen Berlingo I 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2008 (11) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
I tu można by książkę napisac. Auto zakupiłem z przebiegiem 138.000 km, w trakcie 2,5 letniej eksploatacji przejechałem nim około 42.000 km. Z racji awarii jakie wystąpiły w trakcie użytkowania podejżewam, że licznik był cofniety około 100.000 km. Stan auta zależy w głównej mierze od sposobu eksploatacji oraz terminowych wymian płynów oraz części eksploatacyjnych. Z poważniejszych napraw: kapitalny remont silnika, wymiana turbosprężarki,...
~GREGORIUSS
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Nisko zawieszony przód auta.Z czasem ciężko,opornie działające przesuwne drzwi, ciężki dostęp do lewego reflektora (wymiana żarówek-jak na razie jeden komplet w przodzie) utrudniona wymiana filtra oleju.Należy uważać aby nie dopuścić do skończenia się płynu spryskiwacza (myślałem że się zapowietrzył a tu co, uszkodzenie pompki spryskiwacza, a co za tym idzie utrudniona wymiana wymuszająca demontaż prawego nadkola z kołem-brak dostępu z komory...
~K
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
BSI to chyba najwiekszy bol tych aut, wymiana lub regeneracja tego badziewia to koszt w granicach 1000 zl a I tak nie ma gwarancji, ze za miesiac znow nie zaszwankuje. Poza tym bardzo chwale sobie to auto.
~martinez85
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
wahacz, końcówki drążków, klocki plus tarcze przód, lekko już pochylone tylne zawieszenie ale na przebieg ponad 300tys km i prawie większość tras z załadunkiem to wydaje mi się że jest jeszcze z nim ok
~bossman
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Dodatkowo całe zawieszenie do wymiany niedawno. Nie mówię już o drążkach kierowniczych, które wymieniałem kilka razy. Gdyby nie te całe usterki to był by dobry samochód.
~macians, bondkk@wp.pl
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Linka sprzęgła się przycina, ale dosc dużo jeździmy po mieście Cieknąca maglownica - będzie wymagać wymiany - była regenerowana przy 75 tys km.
~passtor
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
główne koło pasowe, ale wymienione na nowe w ciągu jednego dnia, łatwio dostępna część.
~Berlingo23
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
U mnie narazie nic się nie dzieje z poważniejszych rzeczy, poza tym rzecz poważna to pojęcie względne:)
~adam
można mu zaufać