Lista ocen Citroen Berlingo I 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2008 (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~martinez85
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
MOJA CYTRYNA TO BYŁ ZAKUP W 10\' kupiłem te autko za 8 tys, dwa lata temu z zagranicy, po zarejestrowaniu zrobieniu rozrządu olejów i wszystkich opłatach wyszło mnie 11tys, i przez te dwa lata wsadziłem w nie może max 1tys więć jak dla mnie jest naprawdę SUPER, gdzie w takiej samej cenie i okresie czasu w golfa tdi kombi 95r wsadziłem ponad 7tys a kupiłem go za 11, sprzedałem z biedą za 4 tys bo był zgnity,
~GREGORIUSS
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Jakbym miał go kupować jeszcze raz to na pewno nie nowego (za drogie nowe auta). Mając na uwadze że w 2005r z tym wyposażeniem w cenniku ok.62tys. na dzień dobry zaliczka 6tys. plus 69tys. w ratach przez 4 lata(nigdy więcej). A teraz nawet 20 tys. nie kosztuje i mówiąc szczerze auto nawet niewiele zużyte (jeden z mechaników który nim jeździł stwierdził że jak na ten rocznik to niektóre po roku firmowe tak nie wyglądały).
~gandalf
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Warto było swojej ceny. Służy mi niezawodnie od 10 lat i oby tak dalej. Kupione w salonie i systematycznie i na czas robione przeglądy robią swoje. Zostaje przyjemność z jazdy.
~bossman
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Teraz używany można kupić za nieduże pieniądze, w granicach 15-18 tys.ale drugi raz bym go nie kupił, wolałbym dołożyć kilka tys. i kupic jakiegoś busa ze stajni VW.
~Gomirek
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
11 letnie BErlingo kosztuje mnie taniej w utrzymaniu niż 6-letnie , chyba francuskie pozostały tylko znaczki logo...
~OldYoung
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Za śmieszne pieniądze można mieć auto oferujące tak wiele. Oprócz prestiżu oczywiście.
~Berlingo23
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Wart swej ceny głównie dzięki swoim walorom użytkowym i silnikowi.
~adssenbieli
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Bez komentarza za darmo dostajemy fajne autko
~kizmot
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
traktuj samochód po ludzku to i on będzie o ciebie dbał