Lista ocen Citroen Berlingo I 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2008 (7) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~OldYoung
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Ogrzewanie na dłuższej trasie nastawione na MAX można powiedzieć, że parzy rękę podstawioną do nawiewu. Na krótkich odcinkach w zimie nie ma co korzystać z ogrzewania bo duży silnik Diesel'a długo się nagrzewa a korzystając z ogrzewania będzie się nagrzewał jeszcze dłużej więc nie ma to sensu. Klimatyzacja działa bardzo dobrze. Jedynie przy tropikalnych upałach zaczyna nie wyrabiać ale mowa o temp. na zewnątrz w słońcu rzędu 46-50 stC....
~GREGORIUSS
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Trochę mało dopracowana równomierność osuszania lub rozgrzewania przedniej szyby.Trochę zimny jak na diesla przystało.Klima pracuje wystarczająco wydajnie.Mam tylne szyby uchylne i zauważyłem luzowanie zaczepów (trzeba ściągać osłony plastikowe aby dokręcić zaczep na zawiasie).
~bossman
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Trzeba chwili żeby ogrzać taką pakę... Tutaj też były problemy, urządzenie strujące siła strumienia powietrza się zepsuło, no i tutaj trzeba było wymienić płytke (300zł + robota) ostatnio zauważyłem, że znów zaczyna coś szwankować :/
~gandalf
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Auto szybko się nagrzewa w zimie i spokojnie trzyma temperaturę. w lato wystarczająco przewiewne. nie ma czego sie czepiać.
~martinez85
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
klima chodzi ok, zimą w parę minut (max 4-5) zagrzeje się samochód, gdzie w turanie trwa to o wiele dłużej,
~Berlingo23
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Jak dla mnie ok, żadnych uwag. Szyby nie parują, a jak juz to łatwo sobie dać z nimi radę.
~rzepnica1@vp.pl
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Zimą trochę długo się dogrzewa.Latem jest dobrze z klimą oczywiście do tego duży otwierany dach.