Lista ocen Citroen Berlingo II Combi Facelifting 2015 (16)

~Mariusz D
Combi Facelifting 2015 1.6 VTi 120KM 88kW
Super samochód w swojej klasie, polecam każdej dużej rodzinie, w szczególności z małymi dziećmi. Przestrzeń w środku i bagażnik ogromne. Przesuwne drzwi na miejskich parkingach to bajka - wyciąganie dzieci z fotelika albo z nosidełkiem super wygodne i przy wychodzeniu dzieci nie tłuką drzwiami po sąsiednich samochodach.
2,9
~Rysiek z Klanu
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Gdyby nie to, że w tym samochodzie było można zapakować swobodnie stół z krzesłami dałbym mierny minus. Berlingo rozczarowałem się bardzo mocno. Auto kupiłem nowe z salonu w atrakcyjnym leasingu. Do jazdy testowej miałem słabszy silnik i skrzynię 5-biegową, kupiłem silnik mocniejszy ze skrzynią 6-tką. Bardzo szybko poczułem, że nie zaprzyjaźnię się nim długo, kupiłem go dla pojemności bo praktycznie nie ma żadnej frajdy z jazdy. Jakość...
~Ppicollo
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Przez rok zrobiłem 25tys. Stosunkowo oszczędne biorąc pod uwagę gabaryty, jedynie zastanawiam się skąd są wyniki spalania producenta? W żaden sposób nie jest się w stanie zbliżyć do takich wartości. Samochód dosyć "delikatny" skrzynia biegów mogła by być bardziej precyzyjna. Silnik elastyczny, cichy. Plastiki twarde i delikatne tzn. podatne na zarysowania, zwłaszcza te w bagażniku. Strasznie słabe audio, całość mogłaby grać nieco lepiej.
~bEZMITu
Combi Facelifting 2015 1.6 VTi 120KM 88kW
Auto fantastyczne. Lepsze i praktyczniejsze od wielu innych w swojej i nie tylko klasie. Wierny przyjaciel rodziny.
3,8
~jacek8116
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Cichy, 300Nm ładnie ciągnie . W mieście 6,5l da się osiągnąć ( aglomeracja śląska ) (Silnik)
~trelek
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Auto jest pojemne w środku, fajne jeśli ma się dwójkę małych dzieci. Wózek mieści się bez składnia, plastiki mogły by być trochę lepsze. Wrzucanie biegów to koszmar za długie przełożeniia lewarka.
2,1
~Marian
Combi Facelifting 2015 1.6 VTi 120KM 88kW
Daję jedną gwiazdkę. Silnik porażka, bierze olej, zero dynamiki. Do tego przy odpalaniu zimnego zawory klekoczą jak w moim audi 80 z 93 roku. Serwis twierdzi że to normalka. Po 20000 padło koło pośrednie przekazujące moment obrotowy na pompę wody. Okazało się, że owym kołem steruje silniczek jak od zabawki - przekazuje moment przez 2 przekładnie planetarne. Jak to rozebrałem to nie wiedziałem czym płakać czy się śmiać. ŻENADA. Drzwi zaczeły...
~Don
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Jestem mega zadowolony! Mam wersje XTR wiec wyjmuje tylne siedzenia i pakujo ogromne ilosci towaru :). Komfort jak na dostawczaka bardzo ok. Zuzycie paliwa w miare ok (6,4-7 a przy predkosci poniżej 100 - 5,8l). WKurza monitor bez gps a Mirror link nie dziala z wieloma smartfonami :( Aha, wyłączyłem stop and start bo szkoda bylo turbiny.... :) oraz składanie lusterek.
~Waldemar
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
prosty, bez dwumasy, okazuje się że wystarczający do sprawnego przemieszczania. Troszeczkę za głośny (Silnik)
Dziennik kosztów dla Citroen Berlingo II Combi Facelifting 2015
6,3
~Don
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Rewelka! 130 km/h na liczniku w momencie, ze aż strach :) (Silnik)
Citroen Berlingo II Combi Facelifting 2015