Lista ocen Citroen Berlingo II Combi Facelifting 2015 (9) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ppicollo
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Układ ogrzewania czasem grzeje maksymalnie bez powodu, po ostygnięciu silnika wszystko wraca do normy. Trudno określić co to, czasem dwa razy z rzędu taki problem i później dwa miesiące spokoju. Serwis nic nie stwierdził. Przez pierwsze kilka tys km strasznie irytował mnie kosz tylnego koła zapasowego, strasznie trzeszczał (stukał) na nierównościach. Z biegiem kilometrów trochę się zabrudził i jest już cicho. Na zimno piszczą przednie...
~Rysiek z Klanu
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Mam problem co nazwać drobiazgiem a co nie dlatego daję trzy gwiazdki, powiedzmy że raz wymieniłem żarówki H4 za cenę 50 zł. W drugim roku eksploatacji zaczęło się odzywać łożysko wiatraka w nawiewie. Łuszczący się lakier na listwach, po których jeżdżą prowadnice drzwi przesuwnych.
~Mariusz D
Combi Facelifting 2015 1.6 VTi 120KM 88kW
Do tej pory musiałem wymienić klakson (ale to chyba zwierzyna jakaś przegryzła kable) oraz siadł mi siłownik od tylnej klapy. Koszty małe a poza tymi robotami to leję benzynkę i jeżdżę.
~Waldemar
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Zimą przy dużych mrozach kilka razy "objawiło " się posiadanie systemu SCR (mocznik). Na szczęście nie doszło do całkowitego urnieruchomienia, ale trochę napędziło strachu. Samochód trzymany pod chmurką.
~trelek
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Narazie nic się nie dzieje ale przebieg też jest nie wielki.
~Sylwester
Sterowanie klimatyzacja się zacina