Lista ocen Citroen Berlingo II Combi Facelifting 2015 (7) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rysiek z Klanu
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Zanim go odebrałem wymienili już kurtyny powietrzne. Po 8 tys km wymienili sprzegło na gwarancji - podczas ruszania wydobywał się dżwięk jak z wiertarki z udarem. Przy ok 20 tys wymienili panel sterowania klimatyzacji - zamiast chłodzić to grzało. cena nowego panelu poza gwarancją coś ponad 2 tys. Dodam tutaj wspomniane sciąganie auta w lewo bo naprawdę nie jestem przekonany, że to ja zawiniłem. Pan z serwisu oznajmił mi, że dziwią go te...
~Marian
Combi Facelifting 2015 1.6 VTi 120KM 88kW
Po 20000 padło koło pośrednie przekazujące moment obrotowy na pompę wody. Okazało się, że owym kołem steruje silniczek jak od zabawki - przekazuje moment przez 2 przekładnie planetarne. Jak to rozebrałem to nie wiedziałem czym płakać czy się śmiać. ŻENADA.
~Don
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Stop&Start w dieslu to nieporozumienie. Wylacze przy najblizszej wizycie w serwisie. Rownież automatyczne skladanie lusterek bez sensu.
~Ppicollo
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Pierwszą z drobnych można zaliczyć do poważnych jeśli się będzie pojawiać nagminnie i serwis sobie z nią nie poradzi.
~Waldemar
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW