Oceny Citroen Berlingo II Combi Facelifting 2015 1.6 VTi 120KM 88kW 2015-2018

Citroen Berlingo II Combi Facelifting 2015 1.6 VTi 120KM 88kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Citroen Berlingo II Combi Facelifting 2015 1.6 VTi 120KM 88kW 2015-2018

2,1
~Marian
Combi Facelifting 2015 1.6 VTi 120KM 88kW
Daję jedną gwiazdkę. Silnik porażka, bierze olej, zero dynamiki. Do tego przy odpalaniu zimnego zawory klekoczą jak w moim audi 80 z 93 roku. Serwis twierdzi że to normalka. Po 20000 padło koło pośrednie przekazujące moment obrotowy na pompę wody. Okazało się, że owym kołem steruje silniczek jak od zabawki - przekazuje moment przez 2 przekładnie planetarne. Jak to rozebrałem to nie wiedziałem czym płakać czy się śmiać. ŻENADA. Drzwi zaczeły...
~Mariusz D
Combi Facelifting 2015 1.6 VTi 120KM 88kW
Super samochód w swojej klasie, polecam każdej dużej rodzinie, w szczególności z małymi dziećmi. Przestrzeń w środku i bagażnik ogromne. Przesuwne drzwi na miejskich parkingach to bajka - wyciąganie dzieci z fotelika albo z nosidełkiem super wygodne i przy wychodzeniu dzieci nie tłuką drzwiami po sąsiednich samochodach.
~bEZMITu
Combi Facelifting 2015 1.6 VTi 120KM 88kW
Auto fantastyczne. Lepsze i praktyczniejsze od wielu innych w swojej i nie tylko klasie. Wierny przyjaciel rodziny.
3,6
~Mario
Combi Facelifting 2015 1.6 VTi 120KM 88kW
Koszmarne wykonanie ,paprochy pod lakierem ,źle spasowane elementy nadwozia,przy reklamacji serwis mówi że to norma i nie świadczy o wadach auta, szok!!!Nie polecam!!!
Citroen Berlingo II Combi Facelifting 2015