Lista ocen Citroen Berlingo II (9)

~Zumex
Combi Facelifting 1.6 HDI 90KM 66kW
Silnik bezawaryjny. FAP uzupełniałem po 130tyś km. Olej co 20tyś km (Silnik)
~xen
Combi Facelifting 1.6 HDI 90KM 66kW
Opinie użytkowników na autocentrum są z bardzo małymi przebiegami. Ja poczekałem do 145.000km
4,1
~sebastian_figaj
Combi Facelifting 1.6 HDI 90KM 66kW
Jak na auto służbowe to spełnia moje oczekiwania. Auto przestronne, uniwersalne, da się przewieść większe towary lub 5 osób co powoduje że auto jest bardzo uniwersalne. Zalety: dobre wyposażenie, bardzo dobra widoczność, fajna pozycja za kierownicą, oszczędne, pakowane. Wady: troche za mała moc ( jak sie jedzie samemu to ok ale jak juz auto zapakowane to zdecydowanie za mała moc. Dosyć głośno w aucie w trasie co przy dalszych trasach...
~poul11
Combi Facelifting 1.6 HDI 90KM 66kW
Jak ktoś potrzebuje auto tego typu - rewelacja. Funkcjonalnie nie do pobicia. Przesuwne drzwi to mistrzostwo świata. Trzeba się tylko pogodzić z rodowodem samochodu.
~Seba
Combi Facelifting 1.6 HDI 90KM 66kW
Przy założeniu, że chce się mieć stosunkowo niedrogi samochód dla 5-cio osobowej rodziny, to jest to idealne rozwiązanie.
~Piotr
Combi Facelifting 1.6 HDI 90KM 66kW
Całkiem przyzwoite auto. Na plus silnik, gabaryty,przestronność wnętrza, widoczność, przesuwne drzwi tylne, duży bagażnik. Minusy: duże spalanie przy prędkościach autostradowych, przednie fotele bez trzymania bocznego. Ponad 150 000 km przebiegu i bez żadnej poważnej usterki.
4,1
~Adam
Combi Facelifting 1.6 HDI 90KM 66kW
Jako rodzinny samochód sprawdza sie w 100%, cena do jakości OK. Bardzo funkcjonalny. Wady według mojej oceny: głośne zwieszenie, kiepskie wygłuszenie w środku, brak 6-go biegu w trasie.
3,7
~FIRMA B-M