Lista ocen Citroen Berlingo II (46)

2,4
~Łukasz K.
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Spodziewałem się czegoś dużo lepszego. Może mój egzemplarz jest taki trefny - nie polecam!
~Bernard
Van Long Facelifting 1.6 HDi 92KM 68kW
W skrócie bardzo wygodne auto z dużą jak na tę klasę przestrzenią ładunkową, raczej niskim spalaniem. Jeśli, ktoś się zastanawia nad kupnem to polecam przeczytać cały mój raport, gdyż sam korzystam z opinii na tym portalu i postarałem się opisać wszystko co jest za i przeciw berlingo.
~Bulek27
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Silnik jest za mały do takiego ciężaru auta, radzi sobie owszem lecz z kompletem pasażerów już nie do końca. Dokonałbym zakupu najchętniej 1,9 HDI niestety dostępne silniki są tylko 1,6. Oglądałem inne marki z większym silnikiem ( Candy, Dooblo, Kango, Combo, Partner) Lecz Berlingo mimo słabej mocy silnika ma swój urok i z powodu uroku go nabyłem. (Silnik)
3,3
~deal
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
W sumie jako służbówka jest ok. Ale jeśli się udaje używam innych aut z floty. I co najważniejsze. Na dalsze trasy to auto jest dramatyczne.
~Ketiw
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Bardzo fajna elestyczność. Praktycznie w trasie to cały czas na 5 biegu (a przydałaby sie 6-tka na autostradzie). Tylko bardzo dynamiczne wyprzedzanie z 50-60 km/h wymaga 4 biegu. Ale do ścigania to inne samochody trzeba kupować. (Silnik)
~Makintosz1508
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Jestem w pełni zadowolony, nie oczekiwałem wyścigówki, która będzie jechała po następny rekord toru, tylko praktycznego, oszczędnego, wygodnego, niedrogiego, dynamicznego do bezstresowej jazdy,pojemnego samochodu. I zgodzę się tu z panem testującym nowe Berlingo XTR na autoga...bez reklamy :). Gdyby auta były oceniane bez emocji, a jedynie praktycznie, po drogach jeździłyby same autka pokroju Berlingo :)
~lukas_t1@wp.pl
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Przed zakupem długo ogladałem dostawczaki konkurencji, okazało się ze: Caddy - cholernie drogi Combo - brzydkie i niezwykle niewygodne (corsa z doklejoną paką) Nowe Doblo - beznadzieja (stare juz bylo lepsze) Transit Connect - najlepszy z w/w ale awaryjny i kapryśny no i został Berligo/Partner :) decyzji nie żałuje i wiem ze kolejne auto w firmie tez bedzie takie samo
3,2
~info@sebastian-contractor.co.uk
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Przecietni samochod za male pieniadze. Ma swoje zalety ( 3 miejsca) lecz ma rowniez drobne wady jak nisko obrotowy silnik. Dobry do miasta i nieduze predkosci)
~Sławek
Van Long Facelifting 1.6 HDi 92KM 68kW
Auto kupiłem na wyprzedaży rocznika w okazyjnej cenie niecałe 47 tys zł netto. Uważam że do 106tys km spisywało się znakomicie. Niestety zostało udeżone przez tira na parkingu pod hurtownią. Sprzedałem Ukraińcowi (rozbite) i cieszył się jak dziecko, mówił że unich popularne i mają dobrą opinię. Do tego przebiegu spisywało się rewelacyjnie!
~mariusz
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
auto kupiłem używane z przebiegiem 113tys.i do dziś ma już 220tyś oprócz oleju przy wtryskach ,żadnych problemów . Auto sam serwisuje dlatego możę nie mam z nim problemów ,olej co 10 tys. wym. z org. filtrem ,olej w skrzyni i inne filtry co 50 tys. nie jest to koszt duży nawet używając drogich zamienników,a uchroni przed problemami w przyszłości