Oceny Citroen Berlingo III Osobowy M 1.5 BlueHDi 131KM 96kW od 2018

Citroen Berlingo III Osobowy M 1.5 BlueHDi 131KM 96kW od 2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen Berlingo III Osobowy M 1.5 BlueHDi 131KM 96kW od 2018

~krz
Osobowy M 1.5 BlueHDi 131KM 96kW
Jest to ciekawe i dobre auto, ale przy cenie około 100k, to już nie wygląda tak atrakcyjnie. Np (Grand) C4 Spacetourer będzie bardziej komfortową opcją na długie trasy oraz oferuje większy wybór silników. Zrobiłem testowym Berlingo ponad 900km z tym silnikiem, wersja M Feel ze szklanym dachem, nawigacją, asystentem pasa ruchu, tempomatem, systemem ostrzegania o kolizji, 5-osobowy, uchylana tylna szyba, grip control z oponami M+S Michelin...
~Jarosław
Osobowy M 1.5 BlueHDi 131KM 96kW
Może się komuś przyda: Przed zakupem testowałem Berlingo 100 KM z 5-cio biegową skrzynią dlatego mam porównanie i zdecydowanie odradzam zakupu tej wersji - po prostu jest za mało mocy. Obecny mój samochód to 131 KM i 6 biegów i taki silnik gorąco polecam bo aż chce się jeździć!!!
~Darek
Osobowy M 1.5 BlueHDi 131KM 96kW
Wygodny, przestronny i ergonomiczny samochód. Niewielkie spalanie przy stosunkowo dużej mocy, czyni to auto uniwersalnym rozwiązaniem zarówno do pracy jak i do jazdy prywatnej i rodzinnych wypadów, nawet w dalekie trasy. Berlingo zyskało nowoczesne wnętrze z multimedialnymi gadżetami. Jazda tym samochodem to prawdziwa przyjemność.
~Paweł
Osobowy M 1.5 BlueHDi 131KM 96kW
Rewelacyjnie skonfigurowany samochód, który łączy w sobie komfort vana i przestronność dostawczaka. 130 Ps dynamiką nie powala, ale za to spalanie niewielkie max 6,5 l/100km. Wnętrze przestronne pozwala swobodnie "oddychać" i cieszyć się mega widocznością. Pozycja kierowcy jest bardzo ergonomiczna - nawet po przejechaniu 1000 km nie czuć zmęczenia.
~Adam
Osobowy M 1.5 BlueHDi 131KM 96kW
Na razie auto służbowe, ale po leasingu na 100% kupuję dla siebie. Jedna z lepszych propozycji na rynku. POLECAM!!!
~Maciej
Osobowy M 1.5 BlueHDi 131KM 96kW
Godny polecenia samochód. Auto rodzinne stworzone do długich podróży. Tani w zakupie i eksploatacji.

Citroen Berlingo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Rafał