Lista ocen Citroen BX Hatchback (78) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dzery
Hatchback 1.6 94KM 69kW
Szczerze mówiąc jak mam mojego Bx-a 4 lata to jedyną rzeczą jaką trzeba było wymienić były przeguby i wymiana sprzęgła. Nie rozumiem ludzi którzy wypisują ze te auta wiecznie sie psuja. Absurt. Znajomi w dużo młodszych Golfach to maja naprawde awarie. Niemiecka precyzja- śmiech na sali
~rafal197210@interia.pl
Hatchback 1.9 107KM 79kW
najpierw wysiadl rozdzielacz cisnien 600zł pózniej zawór hamulcowy 700zł o przewodach nie wspomne bo na samą mysl zygac sie chce pekały chyba z 10 razy za kazdym razem dolewka lhm 35zł litr poj ok 5l az wkoncu zgasł bez powodu sprzedałem ten samochód za 1500zł przez niego bede zył 10 lat krucej odradzam
~janosik weteran don kichot robin hood
Hatchback 1.6 92KM 68kW
u mnie w starym w końcu aucie po morderczym katowaniu co jakis czas wychodziły drobne pierdołki które i tak nie spowodowały ze sie zdenerwowałem na ten samochód - jakieś drobne rzeczy typu stare teleskopy tylnej klapy( opada bez trzymania ) czy odklejona szyba elektryczna od siłownika .
~marek.cygon@plusnet.pl
Hatchback 1.6 94KM 69kW
Tak jak we wszystkich innych autach o porównywalnym przebiegu i roczniku. Prawdą jest że jak np. na drodze przyjdzie wymienić pasek klinowy to trzeba używać trzech różnych kluczy. Francuzi nie uznają w standardize klucza 13´ 10´. Raczej kochają 11´ 12´ 14´.
~Przekonany
Hatchback 1.9 107KM 79kW
jeśli znasz się trochę na mechanice zrób to w garażu , niejednokrotnie mechanicy nie mają pojęcia co to jest hydraulika i więcej nakręcą niz zrobią . POlecam zakład naprawy citroen we Wrocławiu na A. Krajowej tanio biorą i jeszce coś doradzą
~hydro-X-generation
Hatchback 1.6 94KM 69kW
Drobiazgów było dużo np.:pasek pompy lhm,cewka zapłonowa,cięgno skrzyni biegów,przełącznik wycieraczki,mechanizm elek. szyby,czujnik wentylatora chłodnicy itp. Większość usterek spowodowana zaniedbaniem poprzedniego właściciela.
~gsierzpu@interia.pl
Hatchback 1.9 107KM 79kW
drobnostki, drobnostki, drobnostki..., a więc przez ostatnie trzy miesiące: włącznik wycieraczek, pęknięta rurka powrotu lhm, mały licznik przebiegu przestał się obracać. Z poważnych rzeczy nic poza standarowymi
~marqin
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Różnie bywa. U mnie nie działała dmuchawa (trudna w naprawie), pojawiały się kłopoty z elementami wnętrza (klapka schowka, popielniczka). Ale elektryka działała bez zarzutu.
~thePink
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
hmm, co mi się ostatnio zepsuło?? Jakoś nie kojarzę.... A, już pamiętam....wieeeeelka dziura w jezdni i trzeba było zmienić sworzeń wahacza....Jak na razie tyle....
Dziennik kosztów dla Citroen BX Hatchback
~tomcat
Hatchback 1.6 94KM 69kW
ten bx obecny nigdy mnie nie zawiol jeszcze ale ale poprzedni mnie zawodzil co rusdz to byl 1,4 b na gazniku 89 rok ale bylo to auto po przejsciach tak wiec mozna wybaczyc
Citroen BX Hatchback