Lista ocen Citroen BX Hatchback (79) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Hatchback 1.6 92KM 68kW
BX - 2300, koszty napraw - 3000 razem 5300. Moim zdaniem nie jest to dużo. Nie lubię porównywać BXa do aut z jego epoki, bo od nich sporo odstaje (chociaż plastiki równie marne...) natomiast komfort podróżowania mogę porównać do tego jaki reprezentuje np. Audi A4 czy Passat B5. Koszt napraw hydro jest mniejszy niż zawieszenia wielowahaczowego. Bardzo wygodne welurowe fotele, z którymi nawet dziś niewiele może konkurować...
~Baca
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Kupiłem ten samochód z braku kasy, po kradzieży poprzedniego. Teraz wiem, że lepszego bym nie kupił. Ocynk, metalik, kombi, klima, zielone szyby, elektrycznie sterowane, el. lusterka, centralny na pilota, kołyskowe fotele, wspomaganie kierownicy i hamulców, turbo, intercooler i to wszystko za 6,5 tyś (i to przed naszym wejściem do Unii, gdy spadły bardzo ceny). Co tu dodać, rewelacja.
~janosik weteran don kichot robin hood
Hatchback 1.6 92KM 68kW
za tę cene nigdzie nie ma lepszej fury !!! nie ma kłopotów z amorkami i z blachami bo ocynk jest i nie ma pompy hamulcowej :) Jest za to 100 innych francuskich wynalazków - np ręczny na koła przednie itp . - trzeba sie przyzwyczaić . pełna elektryka , zasłonki, obrotomierz , wspomaganie, schowki i lampki oraz ten klimat wnętrza mówi mi ze to auto ma dusze . POLECAM !!!
~kchajecki@citroen.pl
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
zaplacilem za niego tyle co za 4 letniego poldka, tyle ze na paliwo wydaje 3 x mniej (600 pln oszczednosci miesiecznie), komfort jast 5 x wyzszy, bagaznik 2 x wiekszy (245l a 440l) i ryzyko kradzierzy bliskie zeru. Trzaskam drzwiami w srodku lasu w gorach i znikam na dwa dni bez obawy ze go nie znajde!!!!
~BANO
Hatchback 1.9 RD 64KM 47kW
ie jest to samochód drogi a jest dość fajny zresztą jak go kupiłem zauważyłem że u meni w mieście jest ich masa gdzie nei spojżę tam bx a więc jest to samochód praktyczny i wygodny skoro go ludzie kupują bo mogli by jeździć maluchami
~bx
Hatchback 1.8 TRD Turbo 90KM 66kW
Ludzie boją się francuzkich samochodów zwłaszcza tych z zawieszeniem hydropneumatycznym. Jeśli się trafi na dobry egzemplarz i dobrego mechanika to nie ma sięczego bać. Części dostępne i tanie.
~Przekonany
Hatchback 1.9 107KM 79kW
Kazdy nieprzekonany kto wsiada po raz pierwszy milknie po 10 minutach nie mogąc znależć argumentów na poparcie swoich chorych opinii. Czuje się jakby wszedł na salony nie zdejmując butów. POOOOOOOLECAM>BX
~RADEK MOJE GG 7358024
Hatchback 1.9 107KM 79kW
auto jest tanie i jak wrucisz z zakupów zawsze bedzie tam stało bo takich aut nie kradnom to jest ich plus części też niesom drogie auto jest stworzone na polskie drogi tym sie lata :D
~emsee20@o2.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Mysle ze w tym roczniku za taka cene i z taki silnikiem nie znajdzie sie nic lepszego. Brak jakichkolwiek problemow z korozja poniewaz posiada pelny ocynk karoserii.
~emsee
Citroen BX Hatchback