Lista ocen Citroen BX Hatchback 1.9 107KM 79kW 1986-1992 (32)

~Przekonany
Hatchback 1.9 107KM 79kW
Razem z wymianą sprzegła kosztował mnie ok 4000zł, za te pieniadze takiego auta z LPG nie znajdziecie. BX prezentuje klasę wyższą niz golfy, ople kadetty, fordy escorty i inne z tej półki. Te auta to zwykłe przyrzady do przemieszczania, a Bx to Limuzyna dzieki ktorej możemy czerpać przyjemnosc z jazdy i wygody, nie koniecznie wydając kilkadziesiat tyś złotych na salonówki
~a1grata@gmail.com
Hatchback 1.9 107KM 79kW
mam 1.9TZI - monowtrysk . Nigdzie tego nie znajdziesz i mało kto ci to powie a bzdury jakie to wspaniałe auta nie chce się słuchać ! To normalne auto , które też się psuje. Mam instal. LPG ok. 5lat (i 80 tys. na niej przejechane) . Nagle padł jeden (bo tylko jest jeden ) wtryskiwacz . Jak go wyciągnąłem to wyglądał jak zardz. kawałek złomu . A w zbiorniku paliwa kupa opiłków rdzy . Nikt nie powiedział że paliwo musi być przynajm. raz w... (Silnik)
~Tobiasz Biss
Hatchback 1.9 107KM 79kW
Swietne ,komfortowe auto w dodatku malo pali i tanie czesci eksploatacyjne!Nie ma z nim klopotow i nie sluchajcie GoLfIaRzY co mowia ze czesci sa drogie...czesci tanie i latwo dostepne.:)Polecam Kazdemu kto mysli o kupnie takiego autka:)
~gsierzpu@interia.pl
Hatchback 1.9 107KM 79kW
Za tę cenę nie kupisz bardziej komfortowego auta. Jest przestronne, fotele to bym chciał mieć takie w domu (trzeba tylko poprawić sobie konstrukcję zagłówków, które są dosyć małe), no i hydro.... Jak wsiadam do innego samochodu to dostaję palpitacji żołądka.
~RADEK MOJE GG 7358024
Hatchback 1.9 107KM 79kW
ogulnie z autka jestem zadowolony jak na swuj wiek sprawuje sie znakomicie a w szczegulnośc jestem zadowolony z chamulcow nanie zawsze można liczyc autko staje deba :D polecam zakup takiej fury bedziecie zadowoleni !!!!
~Grzesiek Różycki z Puław,e-mail: topgrz@poczta.fm
Hatchback 1.9 107KM 79kW
Całkiem dobrze ,tylko szkoda ,że już go nie produkują.
~kriss@czorty.pl
Hatchback 1.9 107KM 79kW
Bogate wyposażenie seryjne. Denerwuje tylko skrzypienie plastików na dziurawych drogach. W codziennej eksploatacji ekonomiczny. Bardzo wygodne zawieszenie i fotele.
~Mariusz BX19TRS
Hatchback 1.9 107KM 79kW
mimo wieku nie sprawia kłopotów,z tym że w tego typu autach wszystkie obsługi trzeba robić na czas,a do tego u kogoś kto zna się na tych autach
~Piotr Różycki,e-mail:grisza@2com.pl
Hatchback 1.9 107KM 79kW
Jak na wolnossącego diesla osiągi są super (14s do setki).Do tego pracuje cicho i równo.Mój syn ma 1,9B,Szybszy,ale mój jest przyjemniejszy. (Silnik)
~Przemyslaw.Pondel@poczta.fm
Hatchback 1.9 107KM 79kW
jak dla mnie bomba , miałem parę innych aut ale mojego BX nie zamienię na nic innego jak na Xantię (też Citroen)
Citroen BX Hatchback