Lista ocen Citroen BX Hatchback 1.9 107KM 79kW 1986-1992 (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafal197210@interia.pl
Hatchback 1.9 107KM 79kW
najpierw wysiadl rozdzielacz cisnien 600zł pózniej zawór hamulcowy 700zł o przewodach nie wspomne bo na samą mysl zygac sie chce pekały chyba z 10 razy za kazdym razem dolewka lhm 35zł litr poj ok 5l az wkoncu zgasł bez powodu sprzedałem ten samochód za 1500zł przez niego bede zył 10 lat krucej odradzam
~Przekonany
Hatchback 1.9 107KM 79kW
jeśli znasz się trochę na mechanice zrób to w garażu , niejednokrotnie mechanicy nie mają pojęcia co to jest hydraulika i więcej nakręcą niz zrobią . POlecam zakład naprawy citroen we Wrocławiu na A. Krajowej tanio biorą i jeszce coś doradzą
~gsierzpu@interia.pl
Hatchback 1.9 107KM 79kW
drobnostki, drobnostki, drobnostki..., a więc przez ostatnie trzy miesiące: włącznik wycieraczek, pęknięta rurka powrotu lhm, mały licznik przebiegu przestał się obracać. Z poważnych rzeczy nic poza standarowymi
~Paweł
Hatchback 1.9 107KM 79kW
mój egzemplarz jest bardzo zawodny,juz wymieniłem przew.paliwowe,elementy zawieszenia,cieknie mi z hydrauliki,termostat sie zepsuł
~Tobiasz Biss
Hatchback 1.9 107KM 79kW
Tylna półka lubi sobie poskrzeczek i cieknie spod anteny na dachu hmmm no i radio niewygodnie montowane;/
~Grzesiek Różycki z Puław,e-mail: topgrz@poczta.fm
Hatchback 1.9 107KM 79kW
Czasem coś sie w elektryce przepali,albo nie zwiera,czsem coś we wnętrzu się poluzuje.
~Mariusz BX19TRS
Hatchback 1.9 107KM 79kW
niekiedy coś się zdaży,nie częściej jednak jak w innych autach
~RADEK MOJE GG 7358024
Hatchback 1.9 107KM 79kW
jak narazie to zwiodł mnie tylko skrzynia biegów a reszta sprawuje sie znakomicie
~kalmar
w ciagu 14 lat zawiodł tylko 2 razy
~kriss@czorty.pl
Hatchback 1.9 107KM 79kW
Drobne usterki ograniczają się do wymiany żarówek itp.
Citroen BX Hatchback