Lista ocen Citroen BX Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW 1987-1993 (18) - Silnik

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sd-e
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Silnik...73 KM, pojemnosc 1.9...ludzie...on ma 12 lat, a ja gdy jezdze na lotnisku kolo Stargardu wyjezdzam 150 km/h i calkiem dobrze sie jedzie...w sumie jest to samochod ojca, ale jezdze nim jak rajdowym autem. Ostre wejscia w zakrety(chociaz nie ma wspomagania), ostre hamowanie itd...
~marqin
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
silnik dość głośny (stary diesel), nadwozie nie jest jakoś rewelacyjnie wyciszone, ale za to raczej niezawodny i ekonomiczny. W moim bx nawet przy mrozach -20 odpalał za dotknięciem, wystarczyło ze dwa razy podgrzać świece w największe mrozy.
~Kamilon18
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Jak na 66 KM to rewelka.super elastyczny silnik.nie do zajechania.jezdze na najtanszym oleju(alanda) i nic nie wymieniam jedynie jak musze.na autobanamie jechałem 175km/h(max obroty silnika) myślałem ze tłok jakis wyleci:D
~thePink
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Rewelacyjny silnik.Prawdziwy wół roboczy. Mało pali i jest dynamiczny jak na diesla. No i ten moment obrotowy - rewelacjaa.
~grzegorz
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Właśnie wymieniam pierścienie, rozrząd i parę uszczelek(wiedziałem o tym przed kupnem cytryny). Jak dotąd super!(jak na diesla).
~gg2002@wp.pl
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
przy silniku nic nie robiono, nawet świece są te same, jedyny minus to duże wycieki i będzie chyba coraz gorzej latka lecą
~lkk@konto.pl
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
jak na taki przebieg to naprawdę wporządku, nie brakuje mu dynamiki pomimo że to diesel
~marol13@interia.pl
Elastyczność wspaniała , wrzucasz 5 bieg i suniesz, sunieszzzzzzzzzzzz
~cit-fan
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
strasznie mułowaty podczas mrozów, ale wiosną i latem to zupełnie inny samochód
~krzysiek
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
bardzo dobry -po pewnych naprawach i uszczelnieniach silnika
Citroen BX Hatchback