Lista ocen Citroen BX Kombi (37) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bako
Kombi 1.9 RD 64KM 47kW
Zacina się obrotomierz,przez 4 lata użytkowania: 2 razy nawalił regulator napięcia w alternatorze, 1x wysiadła płytka sterownika nadmuchu, padła linka prędkościomierza, wymieniałem sworznie w dzwiach kierowcy, łożyska wahacza tylnego zawieszenia, przekaźnik kierunkowskazów, pasek wielościeżkowy alternatora, linki hamulca przedniego, linka sprzęgła (2x), wymiana tłumika
~Maciej K.
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
No cóż...auto ma swoje lata, więc czasem coś tam się sypnie i są to najczęściej drobiazgi typu trzeszczący pedał sprzęgła (zapsikać jakimś WD-40 lub silikonem), zaśniedziałe przełączniki elektrycznych szyb (wyczyścić blaszki mocząc w Cilicie), jakaś pęknięta rurka (wymienić, najlepiej wszystkie od razu - można wówczas zaoszczędzić na LHMie).
~g
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Jest duzo rzeczy ktore sie moga zepsuc, ale to co juz bylo naprawiane trzyma sie dlugo. Wiekszosc naprawiem po poprzednim wlascicielu. Trzeba wszystko sprawdzic przed kupnem, bo jest tego tyle, ze malo kto da rade wszystko naprawic. Mowa tu o swiatelkach/czujnikach itp, ktore nie maja wplywu na jazde.
~wojtek
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Mi się jeszcze nic nie zepsuło, ale poprzedni właściciel zostawił w spadku tyle usterek, że nie wiem od czego zacząć... Ale tak to jest - im lepsze wyposażenie, tym więcej może się zepsuć. Czasem zdarzają się jakieś dziwne problemy z elektryką, ale nie mają wpływu na jazdę.
~requiree@yahoo.de
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
odchodza mi uszczelki od szyb (w srodku), przecieka szyberdach, brak oswietlenia regulacji nawiewu (za to telewizorek dziala - ci w temacie wiedza o co chodzi:)))), od roku cieknie mi krnabrny silownik, ale na razie sie tym nie przejmuje
~maciek
Kombi 1.6 94KM 69kW
drobiazgi mnie w tym aucie zachwycają !!! poczynając od żaróweczek podświetlenia tablicy rozdzielczej przez zamknięcia schowków, elektrykę szyb i szyberdachu, centrany zamek itp. wszystko działa mimo upływu czasu
~Andrzej N. Citroen Bx 19 TGD Evasion.
Kombi 1.9 D 69KM 51kW
Jeśli przeglądy są robione żetelnie i o czasie, to nie ma drobiazgów (diesel). W benzynie cewka, moduł zapł., świece, przewody zapłonowe itp. zawsze mogą się zepsuć. Przepraszam w dieslu świece żarowe.
~Maciej K.
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Z drobnych usterek może czasem wkurzać elektryka, np. zaśniedziałe włączniki sterowania szyb. Ale są to pierdółki do wyeliminowania w jedno popołudnie.
~FRONC szczęśliwy posiadacz; cerad@o2.pl
Kombi 1.4 72KM 53kW
Po 15 latach przewody ciśnieniowe zaczynają powoli padać, plastyki się utleniają na słońcu i pękają jak tabliczka czekolady ;)
~Agrowczas
Kombi 1.4 72KM 53kW
jedyne co mi sie popsuło z drobiazgów to notorycznie odmawiajacy posłuszeństwa prędkościomierz i linki sterowania ogrzewaniem.
Citroen BX Kombi