Lista ocen Citroen BX Kombi (33) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek - 18 lat za kółkiem.
Kombi 1.4 72KM 53kW
Kto nie przesiadał się pomiędzy wieloma autami ten tego nie doceni. Mam na myśli przede wszystkim miejsca z przodu, ale i z tyłu jest bardzo dobrze. A do tego jeszcze ten duży i wygodny w załadunku bagażnik. Lepsze byłoby tylko kombi.
~Maciej K.
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Ja w sumie na żadne auto nie narzekam (175cm wzrostu). Z tyłu jeszcze nigdy nie jechałem (zawsze prowadzę lub siedzę z przodu) ale raczej nikt nie marudzi. Duże i pojemne auto.
~Tomasz TYCHY
Kombi 1.4 72KM 53kW
Zadziwiająco duzo miejsca jak na gabaryty samochodu, polonez i na przykład seat cordoba vario odpadają (przy moich gabarytach jest mi ciasno)
~requiree@yahoo.de
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
nie wiem jak tam u pasazerow, ale ja jezdze jak krolewna:)) dziwi tylko kierownica miedzy kolanami, poza tym bx do najmniejszych nie nalezy
~maciek
Kombi 1.6 94KM 69kW
bardzo dużo miejsca, szczegónie z tyłu, także bagażnik bardzo przyzwoitych rozmiarów o całkowicie płaskiej podłodze
~mymail5@wp.pl
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Bardzo dużo miejsca z przodu, z tyłu i w bagażniku. Na nogi, bary itd. Tylko wysokie osoby mogą mieć problem.
~Agrowczas
Kombi 1.4 72KM 53kW
kupa miejsca w aucie... super wygodne siedzenia.. deska rozdzielcza to majstersztyk - wszytko tam gdzie powinno być
~Maciej K.
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Może być. Nie jest to największa limuzyna, ale przecież od tego jest Mercedes klasy S :)
~panbx@go2.pl
Kombi 1.4 72KM 53kW
Z przodu podrozuje sie idealnie, ale z tylu nawet w tak duzym samochodzie, dla 3 osob jest dosyc ciasno
~Toudi
Kombi 1.4 72KM 53kW
z przodu super(dziwne regulacje fotela) z tyłu też się pomieścimy
Citroen BX Kombi