Lista ocen Citroen BX (103) - Ergonomia

Na liście zabraknie 129 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przekonany
Hatchback 1.9 107KM 79kW
Nie jedno auto produkowane w dzisiejszych czasach może sie schować pod względem wyposażenia, jak wsiadłem ostatnio do Punto I to poczułem sie jak w większym CIENIASIE wszędzie plastik a miejsca tyle co kot napłakał, U mnie wszystko na swoim miejscu, radio trochę za nisko, ale schowek na kasety jest niesamowity, lampki do czytania dla pasażerów z tyłu oraz wyjscie na sluchawki, lampka punktowa dla pasażerów z przodu ,rolety i wiele innych
~krzysztof.granowski@innsoft.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
W mojej wersji TRS fotele dobrze trzymają ale za krótkie siedziska,za niski zagłówek,mały zakres regulacji.Nie każdemu podpasuje pozycja za kierownicą.Radio za nisko.Natomiast świetne przełączniki,miejsce pasażera przód i tył.Dość dobre materiały i jak nie walnięty to na pewno nie skrzypi jak niemce i renówki.
~marqin
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Bardzo dobra. Jednoramienna kierownica sprawdza się doskonale, klakson w dźwigience nie przeszkadza, dla mnie wadą jest bezsensowne włączanie tylnej wycieraczki i nisko umieszczone radio. Plus za dwa schowki z przodu i za schowek na monety - przydaje się na parkingach czy przed sklepem.
~Baca
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Chociaż na długich trasach brakuje podłokietnika. Przydałaby się regulacja kierownicy, moja wersja nie posiada. Poza tym, niesamowicie ergonomiczny. Jeździłem różnymi autami, nowoczesnymi też i wiem, że BX nie ma się czego wstydzić, pomimo tylu lat od skonstruowania.
~bajus@o2.pl
Hatchback 1.9 GTi 122KM 90kW
No Citroen rządzi się swoimi prawami - trzeba się przyzwyczaić. Jak dla mnie jest okej. Denerwujące jest to, że nie można mrugać długimi światłami. Fajna jest skrytka na radio - nie trzeba ściągać panela. Cała reszta potrzebnych guziczków pod ręką.
~maciek
Kombi 1.6 94KM 69kW
oprócz zbyt nisko umieszczonego radia to wszystko jest w najlepszym porządku, w tych autach ( z tego co wiem nigdy nie było regulacji kolumny kierownicy a mimo to nie słuszałem aby ktoś nie mógł dopasowac sobie pozycji do wygodnego prowadzenia )
~godas@op.pl
Kombi 1.6 80KM 59kW
Uzupełnieniem doskonałego zawieszenia są bardzo wygodne, miękkie fotele. Po 10 godz. jazdy nic nie boli. Pokrętła regulacji wygodnie umieszczone. Położenie kierownicy może być kłopotliwe dla osób z krótkim rękami. Niektórzy na to narzekają.
~Bako
Kombi 1.9 RD 64KM 47kW
Wszystkie przyciski w zasięgu palców, gdy dłonie leżą na kierownicy. Jedynie radio w takim miejscu, że trzeba się pochylać do przodu żeby tam \"pogrzebać\". Dużo skrytek.
~g
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Kwestia przezwyczajenia, wszystko procz radia jest na miejscu. Bardzo dobre wyposarzenie jak na ten rocznik. Oryginalny c. zamek z pilotem, swietne mieciutkie siedzenia.
Dziennik kosztów dla Citroen BX
~Tobiasz Biss
Hatchback 1.9 107KM 79kW
mala ciezaroweczka jak dla mnie!jezdzimy ze znajomymi 5 osob co tydzien w rozne miejsca w polsce wszyscy maja kupe bagazów i wszystko sie miesci:)