Lista ocen Citroen BX (111) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 121 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bajus@o2.pl
Hatchback 1.9 GTi 122KM 90kW
Kierowca i pasażer z przodu mają super - przyznam, że z tyłu nie jeżdżę. Lubie za to leżeć na przednim fotelu. Zawieszenie i komfort jazdy w mega wygodnych fotelach dają wrażenie siedzenia na kanapie w salonie :) Z tyłu wyższe osoby mogą dotykać głową o sufit.
~krzysztof.granowski@innsoft.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
No to jest największa zaleta tego samochodu.Koleś który w polonezach i toyotach camry musi montować dodatkowe szyny pod fotel tak że nikt z tyu się nie mieśći u mnie wsiadł i brakowało mu może 2 cm.A ma 205 cm wzrostu i długie nogi.To samo tyczy się przestrzeni dla pasażerów
~Baca
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Auto bardzo długie. Nawet przy maksymalnie odsunietych przednich fotelach, z tyłu podrużuje się w miarę wygodnie. A należy pamiętać, że jest to auto klasy średniej. W Vectrze tylko marzyć o takiej przestrzeni (choć to też wygodne auto).
~Mariusz BX19TRS
Hatchback 1.9 107KM 79kW
Dużo miejsca i pełne bezpieczeństwo.Doświadczyłem tego na własnej skórze uczestnicząc w poważnym wypadku.Auto uległo kompletnmu zniszczeniu,a ja wyszedłem z paroma zadrapaniami(to nie był przpadek,czy też szczęście
~Jarek - 18 lat za kółkiem.
Kombi 1.4 72KM 53kW
Kto nie przesiadał się pomiędzy wieloma autami ten tego nie doceni. Mam na myśli przede wszystkim miejsca z przodu, ale i z tyłu jest bardzo dobrze. A do tego jeszcze ten duży i wygodny w załadunku bagażnik. Lepsze byłoby tylko kombi.
~Paweł
Hatchback 1.6 94KM 69kW
spoko mam 187cm aczkolwiek miejsca nigdy za dużo, jak wielki kierowca zasiądzie to styłu za nim raczej miech usiądzie niższa osoba ale to niech się martwią ci co są z tyłu - ja prowadze i jest mi wygodnie :)
~Maciej K.
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Ja w sumie na żadne auto nie narzekam (175cm wzrostu). Z tyłu jeszcze nigdy nie jechałem (zawsze prowadzę lub siedzę z przodu) ale raczej nikt nie marudzi. Duże i pojemne auto.
~bx
Hatchback 1.8 TRD Turbo 90KM 66kW
Bardzo dużo miejsca. Linia samochodu nie jest nowoczesna (dach nie idzie do tyłu tak szybko ku dołowi) dzięki temu nawet z tyłu może usiąść ktoś wysoki.
~Tomasz TYCHY
Kombi 1.4 72KM 53kW
Zadziwiająco duzo miejsca jak na gabaryty samochodu, polonez i na przykład seat cordoba vario odpadają (przy moich gabarytach jest mi ciasno)
~cit-fan
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
z przodu wystarcza (mam 180cm), z tyłu nie raz jechały 3 osoby dorosłe po klikaset km i miło to wspominają, bagażnik duży o regularnych kształtach