Lista ocen Citroen BX (113) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 119 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Borpost
Kombi 1.9 RD 64KM 47kW
Aż dziw bierze, że tak doskonały samochód może tak mało kosztować!!! i że ludzie wolą kupować niemieckie zardzewiałe graty w tym samym wieku za kilkakrotnie większą kwotę. Nie wspominając o nieporównywalnej komforcie jazdy po polskich drogach. Dodać należy brak rdzy w tak starym samochodzie, co zawdzięcza podwójnie ocynkowanej karoserii, wielu plastikowym elementom i świetnemu zabezpieczeniu przeciwkorozyjnemy
Hatchback 1.6 92KM 68kW
BX - 2300, koszty napraw - 3000 razem 5300. Moim zdaniem nie jest to dużo. Nie lubię porównywać BXa do aut z jego epoki, bo od nich sporo odstaje (chociaż plastiki równie marne...) natomiast komfort podróżowania mogę porównać do tego jaki reprezentuje np. Audi A4 czy Passat B5. Koszt napraw hydro jest mniejszy niż zawieszenia wielowahaczowego. Bardzo wygodne welurowe fotele, z którymi nawet dziś niewiele może konkurować...
~Baca
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Kupiłem ten samochód z braku kasy, po kradzieży poprzedniego. Teraz wiem, że lepszego bym nie kupił. Ocynk, metalik, kombi, klima, zielone szyby, elektrycznie sterowane, el. lusterka, centralny na pilota, kołyskowe fotele, wspomaganie kierownicy i hamulców, turbo, intercooler i to wszystko za 6,5 tyś (i to przed naszym wejściem do Unii, gdy spadły bardzo ceny). Co tu dodać, rewelacja.
~janosik weteran don kichot robin hood
Hatchback 1.6 92KM 68kW
za tę cene nigdzie nie ma lepszej fury !!! nie ma kłopotów z amorkami i z blachami bo ocynk jest i nie ma pompy hamulcowej :) Jest za to 100 innych francuskich wynalazków - np ręczny na koła przednie itp . - trzeba sie przyzwyczaić . pełna elektryka , zasłonki, obrotomierz , wspomaganie, schowki i lampki oraz ten klimat wnętrza mówi mi ze to auto ma dusze . POLECAM !!!
~Maciej K.
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Mimo, że uważam, że w auto kupione za ok. 3000-4000PLN trzeba dołożyć ok. 10000PLN, aby jeździć na wpół nowym autem, to jest to i tak rewelacja, bo za ok. 13000-14000 mamy wspaniałe auto, które oferuje bardzo dobry komfort jazdy, nie cieszy się wzięciem u złodziei, no i nie wygląda tak pospolicie jak reszta Golfów i tfu...Fabii.
~wojtek
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Za 3000 zł można kupić go w świetnym stanie. Można również za mniej w stanie kiepskim. W obu przypadkach będzie jeździł, ale jeśli oczekujemy czegoś więcej to lepiej nie oszczędzać przy kupnie, bo później wydamy na naprawy. Pod każdym względem lepszy od golfa, a cenę ma zdecydowanie niższą.
~kchajecki@citroen.pl
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
zaplacilem za niego tyle co za 4 letniego poldka, tyle ze na paliwo wydaje 3 x mniej (600 pln oszczednosci miesiecznie), komfort jast 5 x wyzszy, bagaznik 2 x wiekszy (245l a 440l) i ryzyko kradzierzy bliskie zeru. Trzaskam drzwiami w srodku lasu w gorach i znikam na dwa dni bez obawy ze go nie znajde!!!!
~maciek
Kombi 1.6 94KM 69kW
auto za cene malucha w kiepskim stanie o komforcie aut klasy średniej wyższej, podstawą jest jednak ogólny koszt napraw i innych kosztów eksploatacji jakie trzeba ponieść - ale to już zależy od danego egzemplarza do tej pory oceniam na 4.
~Piotrek
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Najtańsze auta w swojej klasie w zakupie. W częściach porównywalne z innymi. Niestety naprawa zaniedbanego egzemplarza może przekroczyć wartość samochodu i to sporo. Aby dowiedzieć się więcej o tych samochodach polecam www.citroen.autko.pl/
~Agrowczas
Kombi 1.4 72KM 53kW
ja swojego kupilem za 3.500 zł włożyłem w naprawy 8.000 zł i napewno nie zaluje.. mam auto jak nowe. Wygodne i bezawaryjne. Długie trasy które robie zawodowe mijaja mi szybciutko i bez wyraznych oznak zmeczenia... Polecam