Lista ocen Citroen BX (232)

~marqin
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Jak się kupi dobry egzemplarz to będzie służył bardzo długo. Mój był na dzień dobry b. słaby, ale i tak dzielnie sobie radził. Mam nadzieję, że niedługo będzie kolejny BX, pod warunkiem, że znajdę dobry egzemplarz.
3,8
~maciek
Kombi 1.6 94KM 69kW
za którtko nim jeźdzę aby obiektywnie to ocenić, ale na pewno jest jedna ogromna zaleta - na każdym parkingu auto jest bezpieczne a zawieszenie hydropneumatyczne daje dużą przyjemność z jazdy i powoduje znacznie mniejsze zmęczenie na długich trasach; a minusy to chociażby w momencie unieruchomienia silnika nie za bardzo jest możliwe cholowanie
~Maciej K.
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Super, nic dodać, nic ująć. Trzeba jednak bardzo dobrze znać samochód i dokładnie go sprawdzić przed zakupem lub mieć szczęście i dobrze trafić :)
~Przekonany
Hatchback 1.9 107KM 79kW
Razem z wymianą sprzegła kosztował mnie ok 4000zł, za te pieniadze takiego auta z LPG nie znajdziecie. BX prezentuje klasę wyższą niz golfy, ople kadetty, fordy escorty i inne z tej półki. Te auta to zwykłe przyrzady do przemieszczania, a Bx to Limuzyna dzieki ktorej możemy czerpać przyjemnosc z jazdy i wygody, nie koniecznie wydając kilkadziesiat tyś złotych na salonówki
~marek.cygon@plusnet.pl
Hatchback 1.6 94KM 69kW
Auto wymaga pewnej większej kultury technicznej od użytkownika, ale jak właściciel auta to zrozumie to arozumie to ma za psie pieniądze szuper auto.
~Bako
Kombi 1.9 RD 64KM 47kW
Niestety plastiki wewnątrz już mocno skrzypią, szczególnie przy jeździe po wybojach, ale jak na 15 letnie auto i tak jest super.Dodatkowo niezawodność (wbrew obiegowym opiniom pod warunkiem odpowiedniego serwisowania)
~Andrzej N. Citroen Bx 19 TGD Evasion.
Kombi 1.9 D 69KM 51kW
Nigdy nie żałowałem że kupiłem Citroena BX. Po tym jak pierwszy się sprawdził, kupiłem nowszy model. Gdyby było inaczej to nie kupił bym następnego. Załuję że zaprzestali produkcji. Dałem ocenę 4 bo uważam że samochodu idealnego niema. Warto zajżeć na stronę [www.citroen.autko.pl] sam tam zaglądam można się bardzo dużo dowiedzieć.
~bajus@o2.pl
Hatchback 1.9 GTi 122KM 90kW
Jestem zadowolony, bo tanie auto i nie kradną :) Duże, wygodne, chociaż jak dla mnie troszkę za słabe - następne będzie chyba turbo :P
Hatchback 1.6 92KM 68kW
Sympatyczne, niebanalne i rzadko już spotykane auto, choć do youngtimera jest mu bardzo daleko.. Daje dużo radości z jazdy pozwalając wyróżnić się na drodze. Psuje się umiarkowanie, lecz potrzebuje solidnego mechanika, który je ogarnie...
Dziennik kosztów dla Citroen BX
~g
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Samocho oferuje wiele komfortu i praktycznych rozwiazan technicznych, ktorych nikt by sie po nim nie spodziewal. Pod wzgledem zaawansowania nie ma co porownywac do samochodow tej klasy z jego okresu. Nawet na dzisiejsze standardy jest wystarczajaco dobrze. Z wygladu raczej malo atrakcyjny, ale przyjemnie sie nim jezdzi. Wazne jest zeby znalezc dobry egzemplarz, takie sa niezniszczalne.