Oceny Citroen C-Elysee II Sedan Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW 2017-2021

Citroen C-Elysee II Sedan Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW 2017-2021 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Citroen C-Elysee II Sedan Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW 2017-2021

~niemieckietrytki
Sedan Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
*Edit po 2 latach użytkowania - stoję cały czas za tym co napisałem wcześniej, ale dopisałem komentarze do skrzyni biegów, w sekcji Ekonomiczność i Niezawodność, oraz urealniam oceny. Całokształt 4/5* Auto "budżetowe", czyli takie, którym się jeździ, bez piania z zachwytu ale i bez narzekania. Dużo przestrzeni - wystarczająco dużo nawet dla dwumetrowego kierowcy. Tania eksploatacja, przystępna cena i przyzwoity komfort podróżowania.
~Expert
Sedan Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Bardzo dobre i pojemne auto poniżej ceny podstawowych modeli klasy B. Na pewno jest to auto nie na pokaz przed sąsiadem ani kolegami z pracy. Dla mnie to duży plus, bo ludzie w dzisiejszych czasach są bardzo zazdrośni i złośliwi.
~Andrew
Sedan Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Do 100 km/h można czuć się pewnie, jednak przy prędkościach autostradowych, trzeba trzymać dwoma rękami kierownicę i uważać na podmuchy wiatru (Układ jezdny)
~jarosław_aranowski
Sedan Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Problem z maksymalnym zakresem położenia lusterek bocznych dla osób o moim wzroście (192 cm). troche go brakuje, ale idzie sie przyzwyczaić. (Widoczność)
Citroen C-Elysee II Sedan Facelifting